Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendo? Vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendo? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ota a huvelybemenetem korul es azon kivul is feher kis nyulvanykak(1-2mm) vannak. Viszket es faj is. Es ami keves valadek van annak masabb a szaga. De azt vettemm eszre hogy azota nem nedvesedek annyira... 

Mivel szűz vagyok, ferfi nem nyult még hozzam ezert gondolom hogy ugy nem kaphattam el. 

Azt szeretnem tudni, hogy ez elmulik vagy minnel elobb menjek orvoshoz? 

16/l



2014. máj. 5. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Betegségeket,gombát egy nyilvános WC-n is összeszedhetsz nem kell hozzá férfi. Inkább menny el dokihoz az a tuti!
2014. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
menj el orvoshoz. vmilyen fertőzésed lehet
2014. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öblíts betadinos vízoldattal.Mármint a hüvelyed.Baktérium és vírusölő(néhány vírus ellen).Nekem bevált.Azonnali hatást érsz el. Utána öblíts joghurtos vízes oldattal,hogy visszatelepítsd a tejsavbaktériumokat. Nekem bevált. Írj privit,ha kérdésed van.
2014. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh. Koszonom a valaszokat. :)
2014. máj. 5. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy az öblögetős módszer nem jó, de azért nézze már meg doki előbb, mert ez nem állapot, hogy mindenre otthon kúráljuk magunkat úgy, hogy fogalmunk sincs mi az.
2014. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orvos felír majd neki valatmit 10szeres áron.Az se lesz jobb vagy inkább rosszabb lesz tőle. Hogy mehessen újra az orvoshoz. Minden gyógyszer felírás után jutalékot kapnak és minden beteg megjelenés jó nekik. Így nem az a céljuk,hogy gyorsan gyógyulj.És várhat órákat a rendelő várójában.
2014. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az oké, de látatlanba kezelnéd gombás fertőzéssel, amikor te nem vagy orvos és nem tudod pontosan mi a baj. lehet neked már volt ilyen és azért gondolod, hogy neki is az van, de lehet nem is az van neki. jobb, ha látja orvos. nem véletlenül az a szakmája.
2014. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem véletlenül tették le a Hippokratészi esküt.. azon vannak h minél hamarabb meggyógyulj. legalább is a legtöbbjük ilyen
2014. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!