Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendo?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok.Van baratom 4 honapja o 17 eves.Meg semmi sem volt kozottunk.A problema viszont az,hogy amikor egyutt vagyunk alig birom magam turtoztetni.Barmikor jon hogy lefekudjek vele de mindig eszembe jut hogy csak 14 vagyok es legalabb meg masfel evet varni szeretnek. Szerintetek?
2010. jún. 9. 13:35
 1/4 Asa Sempai ***** válasza:
Hát ha úgy érzed, hogy várni szeretnél akkor várj ne eröltesd a dolgot szerintem is fiatal vagy még :)
2010. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha neked szükséged van időre, akkor még ne tedd meg. csak bánnád pár év múlva, hogy megtetted.

különben is egy 14 éves még ne szexeljen. ráérsz késöbb 16-18 évesen elkezdeni.

ha ezt a fiú nem érti meg az sajnálatos, és előbb-utóbb válás lesz a vége.

2010. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Felejtsd el, öreg vagy már a szexhez! :D
2010. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem, neked nincs szükséged időre. Mert ha ott van letepernéd. Akkor tedd azt amit a vágyaid diktálnak:)
2010. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!