Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része miért veszi óriási sértésnek és háborodik fel azon ha egy magas, sovány fiú rá mer nézni, esetleg köszönni mer neki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még életemben nem tapasztaltam.
2014. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig így van.Úgy néznek az emberre,mint a véres ingre,majd megölik a szemükkel,vissza sem köszönnek vagy a másik eset amikor levegőnek nézik,esetleg megpróbálják fellökni,nekimenni.
2014. máj. 5. 12:55
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert öntelt, beképzelt sz#r mindegyik. Nyugodj meg, nem benned van a hiba.
2014. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet.
2014. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy rossz helyre születtél. Én is magas vagyok és vékony, ha ráköszönök valakire akkor mindig mosolyogva köszön vissza. Persze nem szoktam tök idegenekre ok nélkül ráköszönni és aztán elmenni mellettük. Elég hülyén nézne ki, ugyanis nagyvárosban élek. A bolti eladóra, vagy egyetemi ismerős arcokra azonban simán. Még soha nem fordult elő olyan, hogy valaki felháborodott volna azért, mert köszöntem neki.
2014. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én még ezt sosem tapasztaltam.

Tehát nőként nekem édes mindegy, hogy 10 éves, 25 éves vagy 85 éves az illető, férfi vagy nő, vagy magas, vagy alacsony, vagy vékony vagy kövér, vagy szép külsejű vagy éppenséggel nem vonzó külsejű emberről van szó, ha köszönnek, én visszaköszönök. És nem háborodok fel és nem nézek csúnyán senkire.

És ez világ életemben így volt, tehát fiatalon is.

Szóval szerintem csak beképzeled, hogy így van. Max., ha próbálkozol, tehát nem szimplán emberileg köszönj egy hellót és utána mész a dolgokat, hanem még ott maradsz és próbálkozol, akkor esetleg furán nézhetnek rád, mert nem jössz be nekik, de ha megy egy lány az utcán, te meg ráköszönsz, nem hiszem el, hogy csúnyán nézne rád vagy visszaszól, hogy mégis hogy képzeled, hogy köszönsz neki! Még ha egy ilyen idióta lánnyal találkozol is, de hogy ez rendszeres lenne és 10 lányból 8 így tenne, azt biztos nem úgy van, csak beképzeled!!!

2014. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"tehát nem szimplán emberileg köszönj egy hellót és utána mész a dolgokat,"

Na, ezt elírtam.:)

Szóval tehát nem szimplán emberileg köszönsz egy hellót és utána mész a dolgodra, hanem...

2014. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem veszem sértésnek, inkább megijedek tőle hogy ez megint most mit akar tőlem?! Vadidegenek ha rámköszönnek akkor nem igazán tudom mit kéne tennem.
2014. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs neked valami mentális problémád? Biztosan beképzeled, ilyen esetek max az amerikai highschool filmekben vannak.
2014. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha minden nap megkérdezed ezt attól neked jobb lesz?

Komolyan elsőre még vicces volt, de most már nagyon szánalmas...

2014. máj. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!