Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy végezzek beöntést? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy végezzek beöntést? 19/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
dugd fel a csapot a seggedbe, aztán nyisd meg
2014. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha olyan menetes kerti csap, akkor utána ki is tudod tekerni, ha nehezen jön ki
2014. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Tusoló fejét tekerd le, és a langyos(!!!) viz nyomás elég lesz, hogy ha pontosan a végbélre illeszted a csövet, akkor megnyissa, és bemenjen. Ne lepődj meg, hamar távozni is fog helyben :)
2014. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyázz azért, csapot ne rakj oda csak úgy, mert szétviheti a nyomás a beledet
2014. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zuhannyal én is csináltam már, de úgy nem szabad, nagyon veszélyes, pont a túlnyomás miatt.


Amúgy gyógyszertárban lehet kapni beöntő szettet. Vegyél olyat, senki nem fogja firtatni hogy mire kell!


Vagy én szoktam házilagos megoldással is. Van egy vékony tömlőm. Kb 0,5cm a belső átmérője. Akvárium levegőztetésére szolgál eredetileg. (De ez amit használni szoktam természetesen csak erre a célra szolgál.) A végére egy műanyag toll üres elejét szoktam ráhúzni jó erősen. Ez azért jó mert a vége elkeskenyedik és elég vékony is, ahhoz hogy feldugjam.

Kell még egy üres pl ásványvizes 1,5 literes műanyag üveg.

Az üveget megtöltöm langyos vízzel. A tömlőt is feltöltöm légmentesen. Az egyik vége megy az üvegbe, egészen az aljáig. Az üveget felteszem valami magasabb tárgyra, pl egy asztalra. Így a vízszint kb a fenekemmel egy vonalban van. A tömlő műanyag tollas végét óvatosan bedugom a fenekembe. 4-5 centinél mélyebbre ne told, ennyi bőven elég. Lefekszek a földre és gravitációs úton már folyik is a langyos víz a fenekembe. Érzem is ahogy szétárad benne. Sokszor csak úgy szippantja be a fenekem a vizet és szemmel látható az üvegben a szint szökkenése. Máskor meg érzem hogy feszülök és szinte teljesen megáll a vízcsökkenés. Pont ez a jó benne, hogy ilyenkor nincs jelentős túlnyomás. Csak úgy tud betódulni a víz, ahogy a beleim engedik.

Aztán kicsit később elmúlik a feszülés és megint folyik be egy jó adag víz.

Nekem egyszerre mx 1 liter tud bemenni. Tovább nem bírom és muszáj ráülnöm a wc-re kiengedni.

Viszont ezt legalább még egyszer vagy kétszer érdemes megcsinálni. Vagyis engedd tele magad, ameddig bírod. így biztosan teljesen kipucolódsz és nem marad benned kaksis víz.

Ja és az utolsó kiengedésnél ha úgy érzed kijött, ne pattanj fel a wc-ről, mert elég sokáig, kb 20-30 perc még jöhet a cucc. Nekem több hullámban szokott kiürülni.


Kb így tudod elvégezni. És ne félj tőle, egyáltalán nem rossz érzés! Nekem néha még jól is tud esni. :)

2014. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!