Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket swinger clubokba csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket swinger clubokba csak jó szituált emberek mennek szóval elég anyagias ezek a helyek pesten?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezeket mennek.
2014. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

swinger klubokba leginkább öreg mamókák és papsik járnak

Ha gerjedsz a ráncos nunira, menj csak :DDDDDDD

2014. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akkor oda kb. mennyi pénz kéne ??

azt tudom mert írtam nekik 15 belépő,korlátlan ital fogyasztás meg kaja ha megéhezik valaki elvileg de persze nem enni kell oda menni:D és ha volt már valaki ilyen helyen mennyi zsozsót vitt?

2014. máj. 5. 18:30
 4/10 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem hogy öregek:D:D ez tévhit
2014. máj. 5. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

Úgy gondolod, hogy odamész és lefekszel majd 5 nővel?

Szinte csakis prostikat vannak ilyen helye. Szépen te is fizetsz egynek és akkor elmegy veled.

2014. máj. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát figyelj szerintem nem mert akik eszt működtetik már rég kiírták volna az oldalra hogy itt fizetni is kel mert, nem gondolom, hogy k.rv.k vannak szerintem szimpátián alapszik a dolog
2014. máj. 5. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Ez úgy megy, hogy jósakpista fizet egy prostinak aki elmegy vele és ott perverzkedik vele.
2014. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal csajok nem nagyon vannak de dögös Milfeket meg tudsz rántani, az hogy prosti vagy tényleg a párja az a másik hapsi az lényegtelen. Mennek a gangbangek is, mindenki jól érzi magát. Na jó azért vannak papik és mamik is de ott már ne finnyáskodjunk,
2014. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és csak a belépőt kell fizetni mást nem
2014. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig igazat írtak, ide csak nyugdíjas elhízott bácsikák meg nénikék járkálnak. A fiatal lányok általában prostik akiket más vendég hozott, vagy a club fizetett be, hogy ne süljön be a buli...
2017. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!