Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várnátok valakire (aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok valakire (aki nagyon tetszik), amíg túllép az előző kapcsolatán?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, én azt szeretném, hogy miattam lépjen túl, ne pedig pótalkatrész legyek az életében.
2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer elb**asztam erre 1 teljes évemet, többet nem teszem. Túl sok időt vesz igénybe és nem biztos h el is hagyja.

És pár alkalmi szexért így utólag nem érte meg.

2014. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdés sajnos felesleges. Ha nagyon tetszik, akkor bármit megtennék érte, ergó nyilván várnék, amíg túljut az előző kapcsolatán.
2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A francba bocsi félreolvastam úgy értettem, hogy még kapcsolatban van és kilépne....
2014. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kockázatos dolog,nem árt mérlegelni a dolgokat.
2014. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy veled léphetne túl az előző kapcsolatán! :D Miért mire vár? Ül a szobájába és bámulja a falat aztán egyszer csak bevillan neki "Huhhh már nem is hiányzik a(z) XY" ez nem így működik! Ha veled akarna túllépni az előző kapcsolatán akkor nem kellene rá várnod!
2014. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellett más valaki a túllépéshez, csak idő. Pótlék meg nem szeretnék lenni. Csak hát hazárdírozás az egész, hogy túl hamar se nyomuljak rá, de ne is túl későn kapkodjak, mert más már lekéstem, mással van megint.
2014. máj. 5. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:
várnék ha méltó lenne rá
2014. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!