Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki volt már szerető?

Figyelt kérdés
És, ha voltatok... hogy bírtátok ? Vagy meddig csináltátok ? Tudtátok, hogy mibe fogtok bele ? Mit éreztetek ?
2014. máj. 5. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hogy van neki,nem is mondta.
2014. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számtalan férjes nőnek voltam a szeretője, csak szex volt, szal nagy gondunk nem volt.
2014. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, kezdetben jó volt, tudtam de nem igazán fogtam fel, nem éreztem bűntudatot, ha erre célzol, később nagyon rossz lett mert beleszerettem és koppantam.
2014. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Voltam, de később tudtam meg hogy van valakije. Az elején nem árulta el csak amikor már egyszer együtt voltam vele. Nagyon tetszett és kívántam is. többször is voltunk együtt, és minden alkalommal amikor találkoztunk szex. Élvezte nagyon!
2014. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam mán dik'. Itt lönn a falun nagy hívnövem van abbó, hugy szeretű lészen.
2014. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam az eleje mámorító ...de a vége maga a pokol. Olyan akár az alkohol sokat ígér, keveset ad, és a végén mindent elvesz!
2014. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam. Az elején nem is tudtam komolyan venni, nem tudtam mibe fogok, csak jól éreztük magunkat. Később komolyodott mindkét fél részéről, nagyon nehéz volt. 1,5 év. Azt hittem megbolondulok. Aztán elvált. Mára házasok vagyunk, közös gyerekkel.
2014. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
voltam, egy dolog nagyon fontos, sose vedd komolyan, csak játék legyen, amit valami mást is érzel lépj tovább, ne légy vele többet, ezt csak hidegfejjel és csupán vonzódással érzelmi szálak nélkül lehet csinálni.
2014. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!