Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra zavaró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra zavaró lenne, ha a barátnőtök előttetek beszélne találkozásról, beszélgetésről egy fiú haverjával?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyunk, kb. baráti szinten, falubeliek vagyunk, csak kicsit távol kerültünk egymástól földrajzilag (és van barátja, én ezt tiszteletben is tartom). Ettől függetlenül tartjuk a kapcsolatot, és már a télen is írta a lány, hogy majd szeretne velem személyesen is beszélgetni (a lényeghez hozzátartozik, hogy nagyon magánjellegű ügyeimben beszélgettem vele mint nővel). Aztán nem esett erről szó, gondoltam, hátha elfelejti, de a múltkor megint azt írta, hogy ha nyáron szabin lesz, akkor mindenféleképpen találkozunk. Hétvégén véletlenül összefutottam vele, mert itthon volt, meg a barátja is ott volt vele, megpusziltuk egymást a csajjal, a barátjával kezet fogtunk, és a lány megint mondta, hogy még beszélünk, meg hogy akkor majd találkozunk. Kicsit kínosan éreztem magam, kinyögtem, hogy "oké", közben meg arra gondoltam, hogy a barátja mit gondolhat. Egyébként biztosan mondta neki a csaj, hogy nincs semmi közöttünk, meg a srác is láthatta, hogy nem vagyok olyan jó pasi, mint ő, szóval nem tudom, gondolt-e valamit, mindenesetre én kicsit zavarba jöttem. Hogyan jön le ez egy kapcsolatban lévő srácnál? Akinek volt már ilyen, hogyan élte meg? Féltékenykedtetek? Vagy ha nem volt, akkor ilyen helyzetben mit reagálnátok?

2014. máj. 5. 20:50
 1/1 petisfsdfsdf válasza:
Igazából még ilyen velem nemvolt.De mivel a srác tudja, hogy barátok vagytok régóta nemhinném, hogy kellene féltékenykedni meg most figyelj attól még, hogy nemúgy nézel ki mint a srác az nem jelent semmit.Sok olyan lány van akit nem nagyon érdekel a külső hanem a belsőt nézi..bár ezeket ritka megtalálni
2014. máj. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!