Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 fölötti férfiak! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fölötti férfiak! Ha egy (diszkóban) csókolóztok valakivel, abból már egyértelműen következik, hogy (még aznap) szex lesz?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődőm. Még gimis koromban voltak olyanok h egy buliban csókolóztam valakivel aztán mindenki hazament és el volt felejtve. Gondolom ilyesmi korban ez már nem így van.


Légyszi az életkorotokat is írjátok oda.


2014. máj. 6. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem 23 F
2014. máj. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi,

Kicsit bővebben is írhattok, hogy pl miért. Szívesen olvasom.

2014. máj. 6. 10:33
 3/10 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Nem.

23/F

2014. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha néhány órát táncoltok, ölelkeztek, csókolóztok egy lánnyal egy buliban, majd a buli végén azt mondja hogy heló, akkor nem sértődtök vérig, hogy pl ezért fizettetek neki italt??
2014. máj. 6. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.


25/F

2014. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagytok túl kommunikatívak.
2014. máj. 6. 10:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért te elmennél sexxelni avval akinek csak a nyelvét ismered mégha szimpatikus is?
2014. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, de a pasikról az van a köztudatban hogy nem gond nekik ismeretlenül szexelni.
2014. máj. 6. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondnak nem gond, de nem fekszem le mindenkivel akivel végig csókolóztam egy bulit.
2014. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Szerintem az is elég baj,hogy az embereknek ennyire semmit sem jelent egy csók,hogy vadidegenekkel smárolnak,akiknek sokszor a nevüket sem tudják.Voltam én is buliban nem is egyszer,de engem soha nem vinne rá semmi.
2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!