Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember 28. -án kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember 28. -án kellett volna megjönnie, és aznap szeretkeztünk, és nem belém ment el, de attól félek hogy az előváladék miatt gondok lesznek :D Lehetek terhes szerintetek? L/20

Figyelt kérdés
Ma késik pont egy hete.Nekem mindig pontos a havim,28 napos,és általában semmi nem befolyásolja(stressz,sport,stb..) nem vágom,hogy most akkor mivan :S ha valaki volt már hasonló helyzetben akkor HELP MEEE :) Köszönöm

2012. okt. 5. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Mit vigyorogsz ezen...?

Nem vicces.

Egy abortusz pláne nem az.

2012. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy az vagy. Ismerősömék is pont menstruáció első napja előtt szeretkeztek (ezzel a "védekezési" módszerrel), azóta egy 7 éves lányuk van.
2012. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2012. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tényleg tök vicces! Terhes lehetsz, de hogy az vagy-e azt mi nem tudjuk.
2012. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyből megint mindenki kövezze.Honnan tudjátok hogy probléma-e egyátalán ha terhes ... ?
2012. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5: "de attól félek, h az előváladék miatt gondok lesznek"
2012. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azért kövezzük, mert ne akarjon gyereket aki "nem vágja, hogy mivan"!!!!!!
2012. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Besétálsz valamelyik dm-be, vagy patikába és veszel egy párszáz ft-os terhességi tesztet, majd megtudod a választ. Mi így neten keresztül nem tudhatjuk, hogy terhes vagy-e, vagy sem.
2012. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én azt kértem,hogy aki jártas a témába az segitsen pár hasznos infoval.Azon nevetek amin akarok,ha nem tetszik nemkell olvasni+ irni.... -.-" tudod ha minden ùgy müködne ahogy az a biosz könyvekben van meg amit az orvosok mondanak,akkor nem lenne semmi kérdésem.De mivel én is forumozgatok látom,hogy pl.nem csak középidőben esnek teherbe az emberek...a doki azt mondta nem hiszi h teherbe lehet esni havi előtt,de a példák nem ezt mutatják.Egyébként énis elìtélem az abortusz.Csináltam 2 tesztet és negativak lettek,de marhaság volt,hisz ha baba lenne még nem történt meg a beágyazódás.Pont ma egy hete történt a dolog.a hasam nem szurkál,semmi bajom nincs.havimnak semmi jele,nem tom milesz...
2012. okt. 5. 18:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy bioszkönyv és egy orvos sem mondta, hogy nyugodtan szexelj felelőtlenül menzesz előtt! Úgyhogy ne fogd hülyeségre! Minek csináltál tesztet, ha tudtad, hogy még nem mutatja ki? Te minek szexelsz egyáltalán, ha nem tudsz semmit?
2012. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!