Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmesek egymásba? (homoszexuális témájú kérdés)

Figyelt kérdés
Van két osztálytársam.Az egyik nagyon nőies a másik meglehetősen fiús,mindketten lányok.A nőiesebbnek van barátja,de amiket halottam,az alapján nagyon rossz kapcsolatuk lehet.A fiúsabb nyíltan vállalja hogy biszexuális,van barátnője de az sem tűnik túl jó kapcsolatnak.A nőiesebb lánynak régóta tart a kapcsolata,a fiúsabb nem nagyon tud megállapodni egy valakinél.Na már most én azért gondolom hogy lehet köztük valami mert nyíltan és folyamatosan flörtölnek és nagyon "úgy" néznek egymásra,olyan szerelmes csillogó szemekkel.A fiúsabb lánnyal elég jóban vagyok,de ha rákérdezek hogy tetszik-e neki az a csaj mindig zavarba jön,és tereli a témát.Ráadásul mindkettejüknek rossz a kapcsolata,és szerintem illenek is egymáshoz.Tudom hogy nem az én dolgom,csak kíváncsi vagyok.Szerintetek igazam lehet?

2014. máj. 6. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

igazad van! tényleg nem a te dolgod.


nekem is van fiús, biszexuális barátnőm, szeretek nőiesen öltözni, most akkor mi is járunk? úristen...

2014. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kíváncsiság nem bűn.Egy anonim oldalon miért ne tehetném fel a kérdésem nevek nélkül?


Esetleg akinek van ilyesmiről közelebbi tapasztalata,mit gondol?

2014. máj. 6. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm leszbikus és az eddigi barátnői közé simán beillenék, szóval mondhatni a zsánere vagyok külsőleg. Nagyon egy húron pendülünk és szoktunk úgymond flörtölni is, de tiszteletben tartja azt, hogy én nem vonzódom hozzá szexuálisan és ő is többre értékeli a barátságunkat annál, hogy bepróbálkozzon.


Tehát szerintem csak félreértelmezed illetve amilyen kíváncsi vagy fogadok, hogy már a fél osztálynak elmesélted ezt a teóriádat, így azt javaslom szokj le a pletykálásról, nem egészséges, még véletlen a fiús lány behúz egyet.

2014. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Senkinek sem meséltem el.Ide sem írtam konkrétan hogy X meg Y akikről szó van.Amúgy nem félnék tőle,nagyon rendes nyugodt lány,nehéz kihozni a sodrából.Eddig az osztályból csak egy valakinek sikerült.Mondjuk nem lettem volna a helyében.
2014. máj. 6. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen kemény csaj, hogy nyíltan vállalja O.o

Én nem mertem soha :D

2014. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,de szerencsére nem ítéli el senki.Már csak azért sem mert amúgy tényleg jófej,segítőkész és rohadt jó a humora,úgy megtud röhögtetni hogy tényleg néha majd bepisilek :D
2014. máj. 7. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most kb mintha engem írtál volna le..de remélem nem vagy osztálytársam, és nem én vagyok az :D

Szoval a sztorim röviden, fiús leszbikus vagyok, majdnem mindenki tudja. Osztálytársam egy nagyon nőies nő,évek óta a barátjával van, de jöttem én és úgy gondolta, hogy biszex, a pasijával elég rossz volt a kapcsolata, úgyhogy rövid időre dobta is, azt mondta hogy lányokkal akar lenni és mindig egyértelmű célzásai voltak, úgyhogy bepróbálkoztam nála. Elég rövid kalandunk volt,rájött hogy neki normális élet kell és a szülők,stb, szóval visszament a barátjához, azóta együtt vannak, még mindig nem túl jó a kapcsolatuk, de most összeköltöznek. (Lehet hogy nem dobta a barátját közben sem, állítólag igen, de részletkérdés :D ) Azóta is mindig flörtölünk és húzzuk egymás agyát, de már nincs semmi köztünk.

Na hogy válaszoljak is a kérdésedre, lehet igazad, lehet hogy volt is köztük valami, lehet hogy csak lesz, bármikor előfordul ha egy biszex csaj és egy leszbikus összekeveredik valahogy :)

Vagy persze az is lehet, hogy ezt akarod látni :P

20/l

2014. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!