Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért kerül engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kerül engem a barátom?

Figyelt kérdés
2-éve járunk a barátommal.És mostanában eléggé lusta találkozni velem. Mindig jön valami féle kifogással. Mindig elvárná hogy én menjek hozzá.Mivel ő nem szeret itt nálunk azt mondta.Azért mert ő a saját házában él szülők nélkül és ott nem zavarja senki. Múltkor azzal jött hogy amikor itt volt én elzavartam pedig nem is igaz. csak mondtam hogy nem érek rá egész délelőtt pedig erre azt mondta akkor ezért most már nem jön többet át hozzám.
2014. máj. 6. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaza van,miert nem Te mesz at hozza,nem is ertem,ott legalabb kettesben vagytok.
2014. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az egy dolog. De egész héten elvárná hogy én menjek át. Ő meg nem tesz semmit azért hogy átjöjjön.Minden este elvárná hogy úgy talizzunk ha én átmegyek.
2014. máj. 6. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne akadjatok már fenn ilyen hülyeségeken... Beszéljétek meg hogy mikor ki megy. Osszátok be az időtöket, ki mikor mit csinál, és utána találkozzatok. Mi úgy csináljuk a párommal hogy hétköznap csütörtökön találkozunk,mivel mindketten tanulunk. Olyankor ő jön nálunk 1-2 órára. Pénteken mindig van elintézni valója, ezért este 5-kor lejön, és estig itt van. Szombaton lemegyek hozzájuk ebéd után, 6 után jövünk nálunk, és estig szintén itt van. Vasárnap 3-ra lemegyek, 6-ig vagyok náluk, hazakisér és megy haza.

Ne agyaljatok ilyen hülyeségeken. Beszéljétek meg, hogy melyik nap ki megy, és lehetőség szerint tartsátok is be. Ne várja el Tőled, hogy mindig te menj hozzájuk, és Te sem várhatod el Tőle, hogy mindig Ő. ;)

2014. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor talán mégsem igaz, hogy kerül Téged...

'elvárná, hogy egész héten én menjek hozzá'

2014. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy neki mind1..hogy át e megyek úgy van vele hogy ha átmegyek át ha nem akkor nem...ő biztos nem fog átjönni...
2014. máj. 6. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami oka biztos van,hogy nem megy at.Lehet feszelyezve erzi magat,nem akar ott lenni zavarban van,barmi lehet.
2014. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy neki mindegy, hogy átmész-e, de ha nem akkor nem találkoztok. Én a helyedben azért sem mennék át... Ha annyira velem akar lenni, akkor megemelheti ő is a seggét, ne csak én. Ha meg nem jön, és x ideig nem találkoztok, akkor ennyit is ér... :)
2014. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fogadd meg az utolsó válaszoló tanácsát!
2014. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!