Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a barátom kerül engem?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, sokkal kevésbé lelkesedik, ha vele vagyok. Mivel másik városban tanulunk, igazán csak hétvégenként lehetünk együtt. Én alig bírom kivárni ezeket a napokat, minden nap felhívtam, hogy beszélgessünk, ő viszont soha nem keresett, kérdésemre arra hivatkozott, hogy tudom, mikor ér rá, az én időbeosztásom viszont változó.


Volt, hogy elutaztam hozzá munkaidőben csak egy estére-éjszakára, hogy kicsit vele legyek, de délután 6-kor, mire odaértem, már aludt, és egész este arra sem volt képes, hogy felkeljen köszönni.


Ha én vagyok nála, hétfő hajnalig maradok, ha ő van itt, lelép vasárnap délután. (hozzátéve, hogy én még a szüleimmel lakom, ő albérletben).


Már 4 éve együtt vagyunk, de csak nemrég költöztünk külön, szóval eddig ez nem volt probléma.


Amikor pedig velem van, minden olyan, mint régen, imádom őt, és úgy érzem, ő is engem. Csak ez a dolog bosszant. Vagy normális ez, és csak én akaszkodom rá? Mit gondoltok?


2012. szept. 30. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, és a helyedben hasonlót éreznék én is. De ez nem jelenti azt, hogy ez rendben is van. Szerintem ember függő ez a dolog. Van olyan ember, aki szeret, tisztel, rajong, DE nem akar a másikon "lógni", nem akar mindig vele lenni. Lehet, ő is ilyen. De még ha ilyen is, te rosszul érzed magad miatta. Én úgy gondolom, hogy amikor "olyan, mint régen, érzem hogy szeret" szituáció van, szépen, NEM hisztizve, hanem normálisan megmondhatnád neki, hogy mit érzel. Én a helyedben megmondanám neki, hogy ő is nyugodtan elmondhat mindent őszintén, mert nem fogsz megbántódni, de te szeretnéd ezt megbeszélni, mert neked ez így nem jó. Szerintem mutatna felé hajlandóságot. Aztán a válasz lehet az, hogy "huh, megértem, akkor változtatok" és az is, hogy "bocsi, nekem így jó". Utóbbinál kérdezd meg, hogy biztos szeret-e, biztos akarja-e ezt. A válasza igen, akkor mondd meg neki, hogy akkor nem akarok magad rákényszeríteni, de azért figyeljen jobban oda és kicsit többet adjon. Szerintem meg fogja érteni.
2012. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!