Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton rágörcsölök, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton rágörcsölök, és nem élvezek el. Könnyen kizökkenek, és akkor sem élvezek el. Mit csináljak, hogy ne görcsöljek rá?

Figyelt kérdés
Ha arra gondolok, hogy ne görcsöljek rá, és lazuljak el, az olyan minthogy "ne gondolj az elefántra"..

2014. máj. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál meg előtte agy felest meg mégeggyet
2014. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt javaslom.

Egy pohát bor elötte.

2014. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
S ne akarj eljutni a csúcsra. Élvezd a szexet, de ne akard, hogy vége legyen.
2014. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és még valami, kihagytam pedig fontos: a barátommal még csak pettingelünk, és nem szeretném még egy ideig elveszíteni a szűzességemet. Viszont szeretnék végre elélvezni. Nagyon szeretem őt, és már több mint fél éve együtt vagyunk. A koromat nem írom le, mert lehet törlik a kérdésem.
2014. máj. 6. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen utóbbi döntésed helyes. Nem kell kapkodnod, s petting jót tehet a tested megismerésében.

Az, hogy nehezebben jutsz a csúcsra, nem ritka eset. De ugyanaz tudom itt mondani, mint a hármas válaszomban. Kérlek, ne az legyen a célod, hogy orgazmusod legyen. Ne ezért kezdj bele, hanem azért, hogy jól érezd magad. Sokkal fontosabb maga a folyamat mint a végkifejlet. Szinte ne is akard csak hagyd, hogy történjen. Esetleg irányítsd a barátod. Mond neki közben, hogy mikor jobb, amikor csinálja. S ő is rá fog érezni, hogy neked a mi a jó. Mióta csináljátok? S milyen gyakran? S te mit teszel meg neki? Nem csak arról szól ez, hogy ő nem tesz meg mindent érted?

2014. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a válaszod :) sokat segít, hogy átgondoljam a gondolataimat.. Mindent megbeszélünk a barátommal, kinek hogy volt jobb, rosszabb. Komolyabban kb 4-5 hónapja kezdtük el, és olyan hetente csináljuk, mert csak így tudunk találkozni sajnos :/ Minden tőlem telhetőt megteszek hogy a legjobb legyen neki, és ő is ugyan ezt teszi. Eléggé rosszul érzi magát ő is hogy nem sikerül eljuttatnia a csúcsra.. De azthiszem ez lesz a gond.. Hogy már az utóbbi időben nem is az volt a célom hogy élvezzem, hanem hogy elélvezzek..
2014. máj. 8. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
S mint írtam neked, arra is figyelj, hogy közben, tehát menet-közben se legyél néma, hanem segítsd őt, hogy épp az a mozdulat, az az erősség, az a helyszín, jobb vagy rosszabb (esetleg legjobb ;) ) mint az előzőek. Tehát ne csak előtte vagy utána beszéljetek erről.... Itt most orálról beszélünk vagy simogatásról egyébként? (ha gondolod kérdezz privátban, ha itt macerás. Nem vagyok mindennap, de időnként benézek!)
2014. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!