Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök, van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök, van egy srác, idáig azt hittem tetszem neki, nekem ő tetszik, tök jól elvoltunk suliba, meg fb-n is szoktunk beszélgetni, viszont amióta elballagtunk, leszar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most érettségizünk, alkalmunk se nagyon van dumálni. De ha lenne is, úgy érzem, hogy olyan távolságtartó lett... Tegnap írtam neki, nem sokat beszéltünk. Most megint én írjak? Nem akarok hülyét csinálni magamból, és nem akarok tapadós, levakarhatatlan csaj lenni. Látom mindennap, de max pár szót beszélünk, azt is az én kezdeményezésemmel, és hiányzik. :( Idáig foglalkozott velem meg minden, de lassan 1 hete ilyen, megváltozott... Nem merek rákérdezni hogy most mi van. De nem akarom veszni hagyni azt sem, ami eddig volt köztünk.
2014. máj. 6. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet csak az érettségi miatt ideges és ilyenkor nincs kedve beszélgetni
2014. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de más osztálytársainkkal ugyan úgy viselkedik, mint eddig...csak velem nem.
2014. máj. 6. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Márpedig nincs más lehetőséged, mint megkérdezni, hogy mi van. Hívd el valahova, mondd meg neki, hogy dumálni akarsz, és beszéljétek meg. Hidd el sokkal jobb lesz, mint hogy most tévhiteket kezdesz gyártani magadnak. Amúgy simán lehet, hogy úgyanúgy bír téged, csak valami más miatt változott meg.
2014. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megoldódott?:)
2017. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem beszélünk, nincs miről, ennyi volt.
2017. júl. 24. 11:41
 6/7 anonim válasza:
Utána ráírtál még párszor vagy ráhagytad?
2017. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 éve egyszer találkoztunk, azóta nem beszélünk. Facebook-ról tudtam meg, hogy akkor már volt (illetve még mindig van) barátnője.
2017. aug. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!