Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félős srác. De mégis hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félős srác. De mégis hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Voltam buliban.. egy srác lesmárolt.. azthittem józan mert normálisan járt beszélt minden.. megcsókolt....néhányszor.. beleestem.. mindenki aki ismeri azt mondja hogy tuti az első voltam neki mert azelőtt még csajozni se látták meghogy írjak neki én meg én kérjek talit először mert 'fél' beszéltünk 2x tök aranyoos meg ilyenek.. de ő nem ír rám viszont a közös hétvége (haverokkal lettünk vna) elcsúszott mert lázas..:|

Egy évvel idősebb nálam, nem egy suliba járunk.. asszem ennyit kell tudni



2014. ápr. 25. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor fogd meg a telefont,és hívd fel,beszélgessetek.
2014. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs meg a száma.. facebook van.. de utálom a facebookot..xd
2014. ápr. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!