Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadna egy ribi 16 ėves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadna egy ribi 16 ėves fiut?

Figyelt kérdés

Jol nėzek ki, de nem jön össze.


Elvállalna egy ribi?



2014. máj. 6. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
édes faszom
2014. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
XDD
2014. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi olyan vicces?
2014. máj. 6. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress a diszkóban valami 14 éves betépett p#csát, még fizetned se kell. Kb. olyanokkal van tele az egész.
2014. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16 évesen én is nagyon fontolgattam, de úgy döntöttem hogy nem megyek el. Neked se ajánlom. Jobb mostanában úgy a barátnőm szemébe nézni, hogy nincsenek ilyen titkaim előtte:D
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

# 5

Miért kéne ezt titkolni?

Az nem szégyen hogy mentél, maximum az hogy mi okból mentél.

2014. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. a legtöbb csaj egyből otthagyná a pi-csába azt, aki elmegy
2014. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ėrdekel, el fogok menni egy ribihez...
2014. máj. 6. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:
jó, vissza se gyere
2014. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem szégyen ribihez menni, az más kérdés, hogy megéri-e. Kifizetsz 10-20 ezer Ft-ot és mit kapsz cserébe? 15 percet, hogy kezd valamit, egy olyannal, akivel előtte ki tudja hányan voltak aznap. semmi érzelem, semmi kedvesség, csak széteszi a lábát, vagy orálisan kényeztet... én tuti nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy arra gondoljak, hogy előttem mennyien voltak vele, meg miket csinálhatott...

Szerintem is inkább menj el discoba, ha trendi vagy, swag, nagymenő, akkor nem kell sokat könyörögnöd se, egy ital áráért megkapsz egy csajt akár egész éjszakára...

te tudod, mit szeretnél...

2014. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!