Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok milyen esetben hívnak egy fiút aranyosnak?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha olyan mint te
2014. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Lehet a viselkedésre értik, lehet hogy a kinézetedre.
2014. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Ha barátzónás.

(Egy "aranyos" fiú)

2014. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amikor úgy néz ki mint egy kiscica
2014. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

és egy olyan fiút aki jelleme mesébe illik, azt minek hívják?


(nem vagyok kiscica szerintem) :D

2014. máj. 5. 19:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudnak veled beszélgetni de soha nem engednék meg, hogy akár egy ujjal is hozzájuk érj, valamint, ha felizgulva rád gondolnának akkor egyből kiszáradnának mint egy sivatag.

Komolyan mondom, az egyik legrosszabb jelző amit csak kaphatsz. Jelentése egyszerűen: forever alone lúzer.

(egy mindig aranyosnak titulált srác...)

2014. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó rohadtul nincs igazad! Barátnőm mindig azt mondja rám, hogy aranyos vagyok, még sincs gond semmilyen téren...(ha érted mire gondolok...) ;) :D Szóval személyiségfüggő a dolog.
2014. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, mikor barátommal ismerkedtem nem hívtam őt aranyosnak, de 3 év után már van hogy néha mondogatom neki, ha meglep engem valamivel.

De ezelőtt egy szóbajöhető fiúra sem mondtam, azt hogy aranyos. Általában haveroknak, barátoknak szoktam mondani, azt hogy aranyos vagy. Vagy pl: Köszönöm, aranyos vagy.

2014. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom egy fiúnak,hogy aranyos ha tetszik nekem :)
2014. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én is az aranyos jelzőt leginkább csak a fiú barátokra,haverokra(akik tényleg csak barátok voltak) mondtam,bár volt aki félreértette...

Néha mondjuk a páromnak is mondom,de neki más okból...:)

2014. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!