Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek ez taszító egy szép lányban?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok tudatában annak, hogy szép vagyok, mások mondják nekem, de ez most nem is lényeges.

Nagyon undorító, hogy ennek a lánynak kicsit pattanásos az arca?

Hasonlít ehhez, de nem találtam megfelelő képet. Ennél egy kicsit kevesebb és kevésbé látszik.

[link]



2014. máj. 6. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem előny, de annyira azért nem vészes. Ha viszont zavarja, akkor menjen el kozmetikushoz és kezeltesse.
2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem,nem taszító. megnyugodhatsz:D
2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Kozmetikus, és soksok alapozó:D ez a siker titka
2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
* Az első képre gondoltam.
2014. máj. 6. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Persze 3-as, mert amikor majd lemossa, sokkal jobb lesz a meglepetés mi? :D

Egyébként hidd el, egyáltalán nincs vele gond, úgyis elmúlik majd. :)

2014. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Eléggé. Egy kozmetikus csodákra képes, amikor nekem ilyesmi volt az arcom, pasi létemre elmentem. Egy nőtől elvárom azt a fokú igényességet, hogy magát karban tartsa
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez még simán belefér. Persze ha kezeli/kezelteti, és úgy ilyen.
2014. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

pont tegnap néztem egy szép lányt a konditeremben,aztán oda is jött hozzám megkérdezte mennyit csinálok még az adott gépen és közelről már látszott,hogy ilyen az arca.

szóval hazudhatnék,hogy nem,de igen,ez taszító.

a paleolit táplálkozásról szóló könyvet olvasd el és kezd el alkalmazni,az leszed rólad minden ilyesmit.

2014. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van akinek zavaró, van akinek nem.

Nem tudhatod.

Az igényesség: mindent megtesz az ember annak érdekében, hogy szépen nézzen ki.

Ápoltság: az ember mindent megtesz annak érdekében, hogy szépen nézzen ki, és úgy is néz ki. A kérdés, a mértéken van, mert van aki kétszer megmossa az arcát, van akinek a fél patika se elég, hogy ugyanolyan ápoltnak nézzen ki.

Szóval lehet, hogy valaki mindent megtesz, de mivel nincs mindenkinek külön orvosi/bőrgyógyászi diplomája, az is lehet hogy olyan gyógyszerbe nyúl bele, ami több kárt okoz mint hasznot, vagy esetleg nem csinál semmit vele, vagy már a huszadikat próbálja, és még mindig úgy néz ki, ahogy, és csak próbálgat és próbálgat, és már rohadtul elege van, mert a fene belé már..., hogy azt hiszik igénytelen. Mert ezt szokták gondolni.

A bőrproblémák egyébként a leglutrisabbak, mert 10+1 dolog okozhatja őket....jó kis rulett, míg az ember végig játssza, mi a fő gond. Van amikor persze egyértelmű a helyzet.


Én azt mondom alapozd nyugodtan, hisz nem véletlenül hívnak egyes kozmetikumokat korrekciós alapozónak...főleg ha ezzel magabiztosabbnak érzed magad. Hisz remélhetőleg nem marad örökre ilyen, addig meg...mért ne?


Ha még nem vagy túl a bőrgyógyászon, akkor ...gondolom tudod, oda vezessen az első utad. Ha esetleg van diagnózis, utána lehet tapogatózni, mit érdemes csinálni.

2014. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!