Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Gátlásos) lányok, ha titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Gátlásos) lányok, ha titeket zavar, hogy bókolnak nektek, dicsérnek benneteket, azt kimutatjátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szerettem (és még most is szeretem őt), csak nem mondtam el neki, nem igazán vagyok tapasztalt, viszont sok kudarc ért, és nem mertem kockáztatni, de talán tetszettem neki. Kicsit eltávolodtunk egymástól, mióta személyesen is találkoztunk, de ráírtam a múltkor, és azóta levelezünk újra. Próbálok közeledni hozzá, többször írtam neki, hogy nagyon értelmes, értékes lány, hogy jó volt vele lenni, hogy szerencsés vagyok, mert ismerhetem őt stb. Nem reagál ezekre semmit, viszont valószínűleg még mindig gátlásos. Régebben az volt, a szülei is tiltották a fiúktól, nem is igazán kapott sok figyelmet a srácoktól, de nem tudom, azóta változott-e valami. Mindenesetre levelezünk, csak kíváncsi lennék, hogy ha ez nektek "sok" lenne (mert pl. nem jön be nektek a srác), akkor valamilyen formában jeleznétek? És ha hosszabb kihagyás után is hajlandó újra levelezni velem a lány, és nem lép le pl. az ilyenek olvastán, akkor ez jelentheti azt, hogy örül, hogy felkerestem, és hogy lehet nála valamennyi esélyem? Tudom, hogy egyenesen rá kellene kérdeznem, csak rengetegszer égtem már be, és nem akarok újabb kudarcot. Megköszönném, ha tudnátok valami értelmeset mondani ezzel kapcsolatban.

2014. máj. 6. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár mennyire gátlásos valaki szerintem ha nem jönnél be neki, már elhajtott volna:) Szóval lehet örömködni:D
2014. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Furán érint, ha valaki bókol nekem, de tetszik és jól esik.

Én megmondanám, ha nem akarnék tőle semmit.

2014. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Öööö... nem igazán merek, túl sokszor koppantam már az életben, amikor beleéltem magam a dolgokba. Másrészt meg mindig ott motoszkál bennem az, hogy oké, hogy esetleg bejövök neki, de mi van, ha mondjuk a távolság miatt nem akarna semmit stb.
2014. máj. 6. 21:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Az nem valami jó jel,hogy eltávolodtatok egymástól mióta személyesen is találkoztatok,ez azt jelzi,hogy lehet élőben már nem tetszel neki annyira,valószinüleg ezért nem is reagál azokra a dicsérő szavakra amit irsz neki.Én is pont igy viselkednék,figylemen kivül hagynám amiket monnd az adott fiú.
2014. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2: Köszi, és ha "sorozatban" kapsz dicséretet, bókot, másképpen reagálsz, ha bejön a srác, illetve ha nem? Mármint nyilván jólesik, meg minden, de ha mondjuk nem érzed közel magadhoz a srácot, nem jön be neked stb., akkor az ilyen sorozatos dicséretek után elhajtanád, ha meg bejönne, akkor nem szólnál neki semmit?
2014. máj. 6. 21:35
 6/10 A kérdező kommentje:
#4: Hát ez furcsa helyzet volt, mert neten ismerkedtünk meg, sokáig úgy is gondoltam, hogy valószínűleg sose fogunk találkozni, aztán mégiscsak volt rá lehetőség. Viszont mindketten inkább félénk típusok voltunk, de volt egy olyan érzésem, hogy bejövök neki, csak ugye én nem léptem, ő meg lehet, hogy azt hitte, hogy nekem nem tetszik, azért nem csinálok semmit. Egyébként még a kezdet kezdetén is kb. így viselkedett, amikor dicsértem, de még nem találkoztunk, max. annyit írt, hogy "köszi", de semmi több, vagy még ennyit sem, szerintem nem nagyon tudott mit kezdeni ezzel, és amikor találkoztunk, akkor is irtóra zavarban volt, de rengeteget mosolygott, meg ha ránéztem, akkor gyorsan elkapta a tekintetét, és a földet nézte.
2014. máj. 6. 21:41
 7/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:

#5

Ezt csak én gondolom így, lehet, hogy mások nem így vélekednek erről.

Ha tetszik a srác, akkor úgy is reagálok a bókokra. Megköszönöm, mondom neki, hogy milyen kedves stb.


Ha nem tetszik, akkor is megköszönöm, mert így illik, de megmondanám neki, hogy köztünk nem lehet több, mint barátság/beszélgetőtársi viszony...

2014. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarna tőled semmit, már elhajtott volna, akár mennyire lehet is gátlásos, ezért is írtam, hogy örömködhetsz, mert biztos, hogy tetszel neki és szeretné ha ...:)
2014. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért gondoltad,hogy sosem fogtok találkozni?
2014. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát... végül is van pár év közöttünk, ő akkor még gimiben volt utolsó éves, és gyakorlatilag a földrajzi távolság is szerepet játszott, mert ahol tanult, arrafelé nem jártam, és egyébként is úgy gondoltam, hogy valószínűleg ő is csak netes ismeretségnek gondolja ezt az egészet. Aztán egyetemre került, és nekem is volt dolgom ott, így felvetettem neki, hogy mi lenne, ha találkoznánk, és azonnal igent is mondott. Életem egyik legszebb napja volt az, még akkor is, ha a bizonytalanság miatt maradtak is kellemetlen emlékek bennem.
2014. máj. 8. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!