Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket mennyire zavar ha egy lánynak rosszul vannak nőve a fogai?

Figyelt kérdés
Amúgy ápoltak, nem rohadnak, nem büdös a szája, fehérek a fogai csak "vámpír" :D Tegyük fel egy szép, csinos lány passzol minden rajta, csak ez az egy bökkenő van.

2014. máj. 5. 09:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha csinosan tud öltözködni, lehetne annyi igényessége is hogy elmegy fogorvoshoz, és rakat fogszabályzót. Az össze-vissza fogak nekem igénytelenséget sugallnak és mellesleg totál elronthat egy szép mosolyt. 24/F
2014. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem lenne gond, volt ilyen barátnőm.

Mivel én is utálok fogorvoshoz járni, teljesen átérezném, hogy ő sem akar elmenni.

2014. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Semmi bajom nem lenne vele, a fogszabályzó drága, hosszadalmas, fájdalmas, sok esetben fogakat kell kihúzni hozzá *brrr*
2014. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Bármilyen korban el lehet kezdeni a fogszabályzót és nem is drága.
2014. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem drága? 18 év felett egy fél milla :D
2014. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Aha.. kinek mi a nem drága..én pl semmire nem tudok félre rakni hiába dolgozom..mások miatt!..igénytelenség mi? El sem tudod képzelni, hogy van akinek tényleg nincs rá pénze...az igénytelenség nem itt kezdődik!
2014. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
1%
Lehet itt jártatni a szátokat 18 éves korig megcsinálják minimális összegből mivel államilag támogatott. Akinek meg magától vagy szülei révén nincs annyi esze hogy elmenjen, az ne sajnáltassa magát! Ez önmagát és a szülőket is minősíti ilyen egyszerű. Lehet kifogásokat találni, mi se voltunk gazdagok, mégis volt fogszabályzóm szakközépben és 1,5 év alatt rendbe vágta a fogaimat... Ide a bökőt, hogy az itt magukat sajnáltató "csórók" többsége mind dohányzik és többet elszív mint amibe kerülne az egész. 24/F
2014. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha neked nem drága fél millió érte akkor kisegíthetnél! (Egyébként igen rólam van szó) Sajnos a anyukámnak nem volt rá pénze mikor még "olcsóbb" lett volna, most meg nekem nincs fél millám érte, de am rajta vagyok!
2014. máj. 5. 09:28
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem drága ? A vas kb 60-70000ft a porcelán 300000

Ehhez számold hozzá a fogkefét a viaszt stb...

2014. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem volt fogszabályzom 18 év alatt, és nem dohányoznaka szüleim, egyszerűen drága volt egy apró hiba miatt, mivel nincsenek kapafogaim, csak kicsit ferdék.

Felnőttként majd egyszer akarom szabályoztatni, de nincs még fél millám rá.

2014. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!