Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idézetet keresek mely erről szól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idézetet keresek mely erről szól?

Figyelt kérdés

Olyan egysoros idézetet keresek, amely azt jelenti, hogy dobott egy srác, és most újra össze akar jönni velem, de én félek, hogy megint összetöri a szívemet.:D Már keresgéltem a citatum.hu-n, de nem találtam ilyesmit.:/

16/L


2009. dec. 26. 22:04
 1/7 anonim válasza:
Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.
2009. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ha összetörtél egy virágcserepet, és szeretnéd újra összeragasztani, tudd, hogy az már nem lesz a régi: a nyomai örökre látszanak majd, s mivel a ragasztás nem oly erős, jobban kell rá vigyáznod mint azelőtt."
2009. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a 22:17 gyonyoru:D
2009. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

www.szegedlive.hu itt mindenfajta sms van.


Aki 1x dob, 2x is dobni fog, idő kérdése!!!

2009. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a második tényleg jó.:) Köszönöm szépen.:D
2009. dec. 26. 22:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta szakításkor, hogy még nem áll készen egy újabb kapcsolatra (csak egy hétig jártunk, és az előttem levő bnőjével pár nappal a járásunk kezdete előtt szakítottak). Köszi.
2009. dec. 26. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:
" ha elsőra nem sikerült , másodszorra se fog " ezt tudom ajánlani
2009. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!