Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kép alá keresek idézetet. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kép alá keresek idézetet. Mi illene ide?

Figyelt kérdés

Nos.


Van X-ről egy képem, összevágtam.


A kép bal oldalán egy kiskori kép van, X fejének a bal fele, a kép jobb oldalán egy mostani kép van, X fejének a jobb fele. Amolyan összevágott kép, remélem el tudjátok képzelni


:-D


Mi illene ez alá idézetként? Semmi jó ötletem sincs, keresgettem már mindenhol, de nem találtam eddig használhatót.


2010. nov. 2. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:

csúnyább vagy, mint voltál. :D

viccelek amugy nemtudom:/

2010. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Befora After
2010. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Before After
2010. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"A sör a bizonyíték arra, hogy az Isten szeret minket és azt akarja, hogy boldogok legyünk."


Benjamin Franklin

2010. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még...
2010. nov. 2. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
"érdekes arca van...érdekes,hogy ez egy arc"
2010. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsinek is szerettelek volna de most szerelmes vagyok beléd.. és cső nem kell szétcifrázni:D
2010. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az ember megrendül, ha belenéz fiatalkori önmaga szemébe, és látja magát annak, aki egykor volt – buta, hiszékeny gyereknek. Nem hiszem, hogy bárki is emlékszik rá, milyen volt kisgyerekkorában. A felnőttek azt hiszik, emlékeznek rá, pedig nem. A fényképek és a videofelvételek nem tudják megragadni, ki vagy valójában, sem életre kelteni azt a személyt, aki valaha voltál. Ahhoz, hogy ezt megtehesd, vissza kell menned a múltba.



Ninoo (:

2010. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az akarok leni, aki akkor voltam, mikor az akartam lenni, aki most vagyok...

Vagy:

Hogy megöregedtél öregem...

2010. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szövetség: a nemzetközi politikában két tolvaj uniója, akik a kezüket olyan mélyre dugták egymás zsebébe, hogy külön-külön már nem tudnának egy harmadikat kizsebelni."


:D

2010. nov. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!