Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó hozzáállás?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kapcsolatot, szeretnék szerelmes lenni. Még sosem jártam senkivel, tapasztalataim vannak, kb. fél éve volt egy időszakom, amikor bulikon megismert pasikkal "szórakoztam", nem szexeltem velük, de minden más volt. De ez régen volt, azóta nem is volt semmi ilyesmi, megváltoztam. Tény, hogy nem vagyok egy prűd lány, de rájöttem, hogy ez így rossz, és azóta tényleg azon dolgozom, hogy kész legyek egy kapcsolatra. Önbizalmam van, mások és szerintem is szép vagyok, és ami hiba, próbálom kijavítani. Míg pl. 1-2 éve depressziós, önsajnáló ember voltam, akkor tényleg mástól vártam, hogy szeressen, ahelyett, hogy magamat szerettem volna. De ez megváltozott, kiegyensúlyozott vagyok, többnyire felszabadult, békében vagyok magammal, szeretek egyedül is lenni, tehát nem "menekülni" szeretnék egy kapcsolatba. Vannak barátaim, erős személyiség vagyok, de egy "átlag közösségben" elütök a többiektől, mert sokkal szabadabban neveltek (vagy inkább sehogy, mindenre magamat kellett rávezetnem, tapasztalnom). A személyiségem kissé ellentmondásos, egyszerre vagyok pörgős, bulizós, szabad(os), és befelé forduló, meg nem értett különc (imádom a művészeteket, többet gyakorlok én is, de most nem fogom elvont művésznek titulálni magam). Sokkal műveltebb és érettebb vagyok, mint a kortársaim ezért van egy erős felsőbbrendűségi érzésem, flegma vagyok és kicsit túl őszinte, szókimondó, de ez a felsőbbrendűség egyáltalán nem látszik, ha olyan emberekkel vagyok, akik olyanok, mint én.

Sokkal idősebbnek nézek ki a koromnál, és idősebbekkel jobban elvagyok (fiúkkal és lányokkal is).

16L


Nem tudom, mit kéne csinálnom. Azt mondják, ha azt csinálod, amit szeretsz, boldog vagy, békés, akkor az látszik rajtad és előbb-utóbb "megoszthatod" ezt valakivel.


2014. máj. 7. 20:36
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Szió. Teljes mértékben át tudom érezni amit írtál. Ugyanezeket tudom elmondani magamról (nagyon meglepő volt mikor olvastam). Nem hiszem hogy lehetne köztünk bármi ahhoz túl idős vagyok(hozzád képest), viszont ha szeretnél beszélgetni ezekről akkor írj nyugodtan.24/F
2014. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WheneverYouWant ***** válasza:
A válaszok mennyiségéből látszik hogy mennyire jó hozzáállás ez... ha tetszene a fiúknak akkor kapnád sorozatban a privátokat:)
2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
okés akkor esetleg le lehet írni hogy mi rossz ebben. mármint minden ember más és mindenkinek megvan a maga hibája, nem hiszem hogy az én kis saját történetem rosszabb lenne akárki másénál, nagyon nyíltan leírtam mindent. valószínű ha azt írnám hogy csinosnak mondott lány vagyok, magabiztos, már régóta vágyok valakire, akkor mások lennének a válaszok
2014. máj. 7. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
izé lehet hogy félreértettem a 2. kommentet, nem láttam, hogy ugyanaz a személy írta, bocsi:D
2014. máj. 7. 20:54
 5/8 anonim válasza:
Azok a kislányok, akik eddig nekem azt mondták, hogy "érettebb vagyok a korosztályomnál", kivétel nélkül valami elfojtott depresszióval küzdenek, és amikor olyan helyzetbe kerültek, rohadtul nem viselkedtek érettként. Valószínűleg majd kinövöd ezt a felsőbbrendűségi érzést. De az is lehet, hogy örök életedre ilyen lelki fogyatékos maradsz, ki tudja, majd az élet eldönti.
2014. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Tessék:) Érkezett is az 5-ös számú komment aki "valószínűleg" megértett téged:)
2014. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5-ös: Az érettebb a társainál azt jelenti, hogy a társaihoz képest, velük összehasonlítva érettebbnek mutatkozik, nem azt, hogy AZ! :)
2014. máj. 7. 22:11
 8/8 anonim válasza:
Te magad írtad le, hogy érettebb vagy. Nyilván csak a saját érzéseiddel törődsz, és másokéra teszel. Ez egyszer vissza fog ütni. Ha tényleg érett lennél, tudnád mi a helyes, ehelyett egy névtelen fórumon picsogsz, hogy te milyen jó vagy, de mégsem tudsz egy rendes kapcsolatot létrehozni. Éljél még egy kicsit, tapasztaljál, és majd ha ténylegesen érett és bölcs leszel, akkor tudsz magadnak olyan párt találni, akivel hosszabb távra tervezhetsz.
2014. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!