Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nők java része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők java része miért olyan elítélő mindennel szemben? Pl ha egy férfi már vastag nyakláncot hord, drága ruhákat vesz, látják rajta hogy ad magára, ilyenkor a nők, sértegetik, meg lenézik, milyen hozzáállás ez?

Figyelt kérdés

Ahol eddig nyaraltam külföldön, ha valakivel szerettem volna beszélgetni ismerkedni pihenésképp, akkor odamehettem hozzá fürdő sort-ban, nyaklánccal a nyakamban, senki nem gondolta hogy na ez milyen bunkó nagy arcú pasas.

Itthon meg, rendesen kinézik az embert ha nem úgy száll ki a kocsijából ahogy nekik tetszik


2014. máj. 3. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
a magyar nők mindent és mindenkit elítélnek...
2014. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a vastag nyaklánc tényleg ciki!
2014. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

A magyar férfiak nagyrésze miért olyan elítélő mindennel szemben? Pl ha egy nő nem fekszik össze akárkivel, megválogatja, hogy kit enged közel, akkor már egyből felszínes, válogatós, egekben vannak az elvárásai... Milyen hozzá állás ez?


Ahol eddig nyaraltam külföldön, ha valakivel szerettem volna beszélgetni, ismerkedni pihenésképp, akkor odajöttek hozzám, fürdőruhában, senki sem akart azonnal lefektetni és nem sértődtek meg látványosan, ha elhajtottam őket. Itthon meg még én vagyok az emancipunci és a femináci, ha dolgozni szeretnék ahelyett, hogy a másikon élősködök.

2014. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A vastag ezüstnyaklánc ciki? Ti hülyék vagytok most komolyan?
2014. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem marha ciki, de még cikibb valakit a személyes ízlése miatt lehülyézni. Alacsony intellektusra vall. Tudod, kinek a pap, kinek a paplan.
2014. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne hordd a kutyád pórázát nyakláncnak...
2014. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt tudják, hogy miért csinálod. Külföldön esetleg azt hiszik, hogy szimplán .....vagy.
2014. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
a vastag nyaklánc etnikumok szokása. meg maffiózóké. igényes a proliknak, nekik ez az ad magára
2014. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"etnikumok szokása. meg maffiózóké"


Hát persze. Ítéljünk meg valakit rögtön az alapján, hogy mit visel. Te egy nagyon ostoba ember lehetsz és még rajtad kívül is páran. Vastag ezüstláncot hordok, akkor már nem is a bőrszínem számít, cigány és maffiózó vagyok ti nagyon hülyék...Meglátszik túl sok akciófilmet és napiszart néztek.

2014. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én is az alapján ítélek, hogy ki mit visel és maxilmum az életkörülményére, stílusára/stílustalanságára tudok belőle asszociálni.

Egy acélbetkó bakancsos, zenekaros pólós srácról megállapítom, hogy rocker és hogy valszeg valami kommersz hevimetált hallgat, egy bőgatyás fejkendős, vastag ezüstláncos csávó pedig a reppergyerek benyomását kelti. ezzel egy páran szerintem így vagyunk.

Ezt nem példának írtam, az én koromban már egyiket sem preferáljuk, szimpla példa arra, hogy mit tudsz leszűrni a másik külsejéből.

Nekem egy vastag lánc hivalkodó: nézd mennyi pénzem van. Ha valaki ezzel szeretné felkelteni a figyelmem, az valszeg mást nem igazán tud felmutatni, vagy csak szeretne "megvenni" és ebből a kettőből egyik sem opció. Ne haragudj, ha ez számodra sértő, de hibáztasd érte azokat, akik szintén ilyen viseletben járnak és rossz a hírük.

2014. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!