Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek filmezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek filmezzek egy olyan fiúval, aki szerelmes volt belém és lehet, hogy még mindig az?

Figyelt kérdés
Ő azt állítja, hogy már nem érez irántam semmit, de nem hiszek neki, mert néha elég kétértelműen viselkedik. Most kitalálta, hogy valamikor megnézhetnénk nálunk egy filmet. Mint barát, szívesen moziznék vele, de ő biztos nem úgy gondol rám. Meg amúgy van egy másik srác, akivel alakulóban van valami, ezért szerintem ez a mozizás biztos nem fog összejönni, de azért kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.
2014. máj. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
"filmezés"
2014. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát nem hiszel neki, idejöttél keresni embereket akik az ő pártját fogják és azt akarod hogy győzzenek meg, nem kis feladat.

Szerintem menj át nyugodtan, ha kulturált ember akkor nem lesz kloroform a zsebében.

2014. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne filmezhetnél vele egyet, attól, hogy ismerkedsz másik sráccal, főleg, ha te csak baráti időtöltésnek gondolod? Ha erőszakosan nyomulna rád, legalább lenne indokod utána ahhoz, hogy soha többé ne akard látni.
2014. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:DD

Nálunk lenne a filmezés, mert neki egy szobája van a húgával.Ez valamivel jobb szitu szerintem, mintha nála lennénk, így talán nem szándékozik kloroformmal elkábítani.xD

Igazából csak kíváncsi vagyok, más mit csinálna ebben a helyzetben. Én inkább nem mennék bele.

2014. máj. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!