Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a facebook szülte szörnyetegekről?

Figyelt kérdés

A mai fiatal generáció(ide értve a 25 alattiakat)lányainak 60-70%-a a facebook-on keresztül olyan szintű bíztatást és egónövelést kap egyrészt az idióta,nyálcsorgató lúzerektől,másrészt a többi csajtól,hogy már az átlagos,sőt kevésbé vonzó,már-már szubjektíve csúnyácska lányok is irreális igényekkel rendelkeznek.Egy kép és jön a lájkáradat,a "nagyon szép/gyönyörű/csinos és jó csaj vagy" kommentek garmadája és az ismerkedni vágyó gyíkok csetüzenetei.Nekem pl. soha nem jutott eszembe,hogy veszettül lájkolgassan bárki képeit vagy ilyeneket kommenteljek,írogassak csajoknak.Miért kell ezt csinálni?

OFF:itt gyk-n is nem egy,nem két kérdésnél olvashatjuk,hogy adott külsejű pasival a leányzó "szóba nem állna,mert hogy néz már ki hozzá képest".Annak nem kell köszönni,rá sem kell nézni,hisz alsóbbrendű hozzá képest magyarul megfogalmazva.ON

A legjobb,hogy a rendesnek,kedvesnek tűnő,átlagos külsejű csajok is olasz kigyúrt jóképű nőcsábászra vágynak és inkább maradnak egyedül,mint egy átlagos fiúval.Aztán a fiő gürizzen évekig,mint állat munka/suli mellett,hogy jól nézzen ki és jó cuccai legyenek,különben eláshatja magát ilyen téren.Ők meg csak úgy vannak és válogatnak.

Szóval,mi a véleményetek?


2014. máj. 7. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd egyszer felébrednek ne aggódj.
2014. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Agreed.
2014. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Majd egyszer beléberdnek, ne aggódj. Csak akkor már harangozol majd bennük :D
2014. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint mikor még anno elvárták hogy jól nézzek ki testileg, de a csaj dagadt volt mint állat. Az még röhejesebb szituáció.
2014. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Mi a véleményem? Őszinttén szólva én az olyanoktól vagyok rosszul, mint Te, akik felsőbbrendűségüket hírdetik a népszerű dolgok és a mai fiatalok szapulásával.

Komoly probléma van veled, ha az bánt, hogy valakinek önbizalma van, és a külseje alapján ítélnéd őket alacsonyabb rendűnek. A 60-70%-ot meg gondolom csak az ujjadból szoptad.

2014. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ennek a vége hatalmas koppanás lesz.
2014. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 csak nem egy facebook szülte szörnyeteg? :D
2014. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pedig ja... Én is hülyét kapok, hogy kiscsajoknak másik kiscsajok (feltételezem barátnők) kommentelik, hogy gyönyörű vagy meg stb...
2014. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5:

én ugyan senkit nem ítélek el a külseje miatt,egyáltalán nem érdekel.pont,hogy ők teszik ezt.ja gondolom az fb már szépen leszívta az agyad és egy ilyen egyszerű szöveget sem vagy képes értelmezni.magyar érettségi hogy ment?

2014. máj. 7. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"én ugyan senkit nem ítélek el a külseje miatt,egyáltalán nem érdekel."


- Idézlek: "már az átlagos,sőt kevésbé vonzó,már-már szubjektíve csúnyácska lányok is irreális igényekkel rendelkeznek" <- ez mi, ha nem mások leszólása? Ha úgy gondolod, nincs joguk a magas önbizalomra, azt hogy lehet máshogy értelmezni, minthogy kevesebbnek tartod őket?


De nehogy már egy ilyen ember oktasson ki engem. :D

2014. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!