Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo otlet?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam h a parom nevnapjara magam keszitenek olyan ajandekot hogy egy parafatablan vannak kozos mozijegyek. Karszalagok. Kepek elohivatatva+ idezetek illetve jozza kozel allo dolgok. Szerintetek orulne neki?
2014. máj. 7. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
+ egy szopás/nyalás (mert nem mondtad a nemedet)
2014. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lany vagyook.:d hat az alap dolog...:$$
2014. máj. 7. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez korfüggő is. Tizenévesnek jó, esetleg huszon elején. De arra is gondolj, hogy hova fogja tenni.
2014. máj. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek inkább te örülnél, és nem ő. De ha ismered, és tudod, hogy ilyen kis romantikus lélek, akkor nyugodtan. Ha nem, akkor inkább majd valami évfordulóra, és ne névnapra szerintem :)
2014. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!