Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet elni igy egy eletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet elni igy egy eletet?

Figyelt kérdés

20 eves fiu vagyok,de meg soha nem volt senkim es a legaprobb jele sincs annak,hogy ez valtozni fog.nem nezek ki jol es teljesen tapasztalatlan vagyok.

mar mindent kitalaltam,hogy eltereljem a figyelmem a lanyokrol,szinte egesz nap tudok valamit csinalni.itt a vizsgaidoszak,sokat tanulok,aztan kosarazok,edzoterembe jarok,netezek,meccset nezek,zenet hallgatok.

mikor fog elmulni a hianyerzet?ha elvegzem az egyetemet?mert most nap mint nap latok a kelletenel tobb lanyt.


2014. máj. 8. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

20 éves vagy... Miért élnéd le így az életedet? Tán a jövőbe látsz? Irigyellek...

Nem mindenki az a fajta, aki már 20 éves korára X mennyiségű lánnyal volt együtt! Lehet, h te pont az a fajta vagy, akinek majd az első nagy szerelme lesz az utolsó is!!! :)

2014. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mikor fog elmulni a hianyerzet?"


Szerintem vagy akkor, ha ismerkedsz, és előbb-utóbb találsz egy barátnőt, vagy egybként úgy kb. 50 év múlva.


Én az elsőre szavaznék. :-)

2014. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Probálkozz ismerkedni lányokkal még az is jó a barátként találkoznál velük, kis társaságot kialakitanál, ugy könnyebb ismerkedni. De ne legyél félős, probálkozz, ha egy helyre jártok konditerembe és szimpatikus, akkor kezdj el beszélgetni vele, stb.. még ha csak annyit érsz el, hogy meghivnak egy házibuliba már az is jó, és ott ilyen helyeken könnyebben találhatsz társat.
2014. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem jar oda 1 lany sem,meg nem hiszem,hogy szoba allnanak velem
2014. máj. 8. 09:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad, akkor keress olyan helyet ahova sok lány jár. pl. kezdjél el lovagolni. Én lány vagyok jártam jópár lovasiskolába és mindig voltunk 15-en lányok és pár fiú. A fiúkat teljesen elkényeztettük. Nyáron meg lovastábor is volt, nagyon jó bulikkal. A 2 fiú nem volt a leghelyesebb, de ott lehetőség volt kiismerni egymást és mind a kettőnek ott lett barátnője.
2014. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!