Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet élni az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet élni az életet boldogan barátok, és barátnő nélkül?

Figyelt kérdés
Ez sikerült már valakinek, vagy egy idő után megváltozott a hozzáállásuk és társaságra/párkapcsolatra,vagy esetleg becsavarodtak?
2013. júl. 30. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Haverok nélkül nem lehet.
2013. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bummer ***** válasza:
Vannak remete típusú emberek, de alapból az ember társas lény.
2013. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22 éves megy nekem, habár sosem voltam normális egy átlag ember mércéjével mérvén :/
2013. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Boldogan?Nem igazán.

Nyugodtan?IGEN!

2013. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
barátok nélkül igen ,de barátnő nélkül NEM.
2013. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nekem az a véleményem, hogy ha nem is lenne barátnőm, de ha barátaim lennének az még valamelyest túl élhető lenne.

2013. júl. 30. 19:04
 7/11 baba97 :) válasza:
Szerintem a barátok és a szerelem eggyaránt szükséges a boldog élethez egy barátnö azért jo mert megoszthatod vele minden gondolatod és késöbb talán az egész életed is :) a barátok meg azért jo ha vannak mert kikapcsolodhatsz velük megértik a férfi dolgokat és ha összeveszel a barátnöddel van hol aludni :) de ez csak az én véleményem :) szerintem mindkettöre szükség van :)
2013. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet szerintem. Így is becsavarodok lassan, mert összesen egy lánybarátom van, és egy lány, akit hiába szeretek bárhogy, nem ad lehetőséget, hogy ezt bebizonyíthassam Neki. Ne érts félre, nem vagyok "elégedetlen" az egyetlen barátommal, sőt, a legnagyobb örömöm az életben eddig, csak sajnos... vannak olyan dolgok, amit egy baráttal nem lehet. (Nem a szexre gondolok)
2013. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Egy férfitól azért egy furcsa lenne egy cuppanósat kapni bárhogy is nézzük. :D Azt inkább egy nővel kellene. De ha mégse jön össze az ember életében egy kapcsolat se (se szex, sem párkapcsolat) lehet defektesnek, melegnek,stb.-nek lesz titulálva de azért jól esik egy barát akire lehet számítani, szerintem.
2013. júl. 30. 19:17
 10/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Én alapvetően ilyen kis visszahúzódó, magányos típus vagyok, de nekem szükségem van 1-2 emberre, akivel igazán mély a kapcsolatom. Szóval nem kellenek haverok meg társaság, de barátok igen.


Egyébként nem törvényszerű ez a dolog, ki hogy érzi.

2013. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!