Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez tényleg így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Beszélgettem itt pár korombeli(20 év körüli)lánnyal és mindegyik ugyanazan az állásponton volt,miszerint egy számukra nem megfelelő külsejű,nem helyes és jóképű fiúval szóba sem állnak,esélyt sem adnának neki,mert ők megtehetik,hogy válogassanak,hiszen az átlagos vagy az alatti csajokat is sok fiú veszi körbe.Ez összhangban áll a valós tapasztalataimmal.Ami még furcsább,hogy szinte felháborodnak és sebzett vadkanként támadnak az emberre,miután megtudják,hogy nem vagyok külsőleg vonzó fiú,nincs barátnőm,nagyon nehezen ismerkedek stb. és szinte eltaposnának.Az életben is így viselkednek az ilyen fiúkkal.Azt is írták,hogy a jóképű,magas,izmos pasiknak minden viselkedés megengedett,hiszen úgyis buknak rájuk a csajok,de a csúnyáknak pincsizni kell,mert különben egyedül halnak meg.

Hová tűnt a mai lányokból az emberség?Miért váltak ilyen érzékelte,számító,kihasználó gépezetekké?


2014. máj. 8. 11:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell még mindig általánosítani? Beszéltél itt pár hülye pichával, már ha beszéltél és nem te állítod csak ezt... A legtöbb lány nem ilyen. Ne fogd a saját gyengeségedet másokra. Köszi.
2014. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
19%

Miért mit gondoltál?

H majd szaladni fognak a csóró munkanélküli után?

Te talán nem válogatnál?

Dehogynem...

2014. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Srác vagyok és én nem ezt tapasztalom. Nem vagyok valami nagyon helyes, mégis szívesen leveleznek velem az itteni lányok (igen, képcsere után is).
2014. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Ezt az iskolában tapasztalod, diszkóban, koncerten, fesztiválon, társkeresőn, gyülekezetben, vagy hol?
2014. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
egyetemen és bulikban
2014. máj. 8. 12:04
 6/41 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mikor fejezitek már be ezt az általánosítós, másramutogatós picsogást ?
2014. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
12%
Igen, és? ha beszélgetek valakivel akkor szeretem magam elé képzelni az adott srácot és csak akkor lesz kellemes a beszélgetés ha helyes srácról van szó. meg különben is pincsikre is szükség van mert sokkal jobban meghallgatják a lányokat amikor rossz hangulatban vagyunk mint a helyes srácok.
2014. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
"a jóképű,magas,izmos pasiknak minden viselkedés megengedett" - egy NORMÁLIS nő biztosan nem enged meg bármilyen viselkedést.
2014. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

És mennyi udvarlási idő után mondják ezt?

Ha valakivel jóban vagy és veszed a jeleit, hogy vonzódik, avval nem hiszem, hogy ez lenne... Van ilyen lány néhány?

2014. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Költőnő? ***** válasza:
Btw én nem tudom, milyen emberekkel beszélgetsz, de ezek közül se nem mond ilyet, se nem viselkedik így egyetlen ténylegesen normális ember sem. Ha meg mégis ilyen nők a zsánereid, hát meg is érdemled és grat hozzá.
2014. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!