Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók. Gáz lenne ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók. Gáz lenne ha így történne meg?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy házibuli, ahova nagyon szívesen megyek. Ott lesz a legjobb barátom is. Lassan 2 éve vagyunk nagyon-nagyon jóba, és azt hiszem én többet érzek iránta puszta barátságnál. (Néha ezt rajta is érzem, de nem vagyok benne 100%-ig biztos, mert közben ő sok lánnyal kavart.)

Viszont biztosan tudom magamról, hogy józanul soha nem mernék kezdeményezni. De mivel úgyis buliban leszünk, és nyílván inni fogunk (persze nem annyit hogy telibe hányjak valakit, csak mértékkel!), én arra gondoltam, hogy nem zavarna ha ott történne meg.

Elvégre én szeretem, és nem minden első csók történik meg filmbeillő jelenetként. Plusz így oldottabbak lennének a gátlásaim (nagyon szégyenlős vagyok), és már túl is szeretnék esni az elsőn.. És ezt szívesen tenném meg vele.

Szerintetek?

17L


2014. máj. 8. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Simitsd meg az arcát, és úgy puszild meg a szemét:)
2014. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és utána add át az írányítást a tagnak:D
2014. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyílván nem akarom megerőszakolni :D

De ha közeledne akkor nem tolnám el.. :) De azért ha 20 év múlva megkérdezi a gyerekem, hogy mikor csókolóztam először, akkor értelmes dolgot szeretnék neki mesélni :)

2014. máj. 8. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne igyál túl sokat,mert nem tudhatod, hogy mit csinálsz részegen...


Inkább max 1 italt igyál az oldódás kedvéért.

2014. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem buliban kellene és ha ő nem érez többet akkor még össze is vesztek és kínosan fogod érezni magad.Ne tedd meg. Őrizd meg ezt a barátságot.
2014. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!