Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal néhány alkalommal védekezés nélkül szexeltünk (tudom, nagyon nagy felelötlenség!). Minden alkalommal, mielött betette lenyaltam az elöváladékot, és mielött elment kb 2-3 perccel abbahagytuk a szexet.

Így lehetek terhes?



2014. máj. 8. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Kivéve ha nem lány vagy.

2014. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, ugyanis meg kellene már végre jegyezni, hogy teljesen mindegy mikor, hány percre, milyen formában teszi be a pasi a farkát egy nőbe, ha nem védekezik az ember akkor igen, van rá esély hogy terhes lesz. Azt kiszámítani, hogy mikor és mennyi előváladék vagy sperma távozik a pasi farkából, nem lehet....tehát aki nem védekezik az számoljon azzal, hogy bizony csak a szerencsén múlik hogy terhes lesz-e vagy sem. Ezért találták ki a szexet felelősségteljes, érett, értelmes embereknek és nem gyerekeknek :)
2014. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Amíg egy kis spermafióka se jut be, addig nem.

Ha akár egy is bejut, akkor már megvan az esélye.

2014. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most melyik? Mert két fajta vélemény is volt.
2014. máj. 8. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Mert akkor igen.
2014. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megengedem.Lehetsz.
2014. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!