Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igénytelen pár lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igénytelen pár lány?

Figyelt kérdés
Egy-két lánynak szőrösebb a keze mint egy férfinek..Ez olyan ronda látvány lányok..ha már a lábatok le tudjátok borotválni akkor a kezeteket miért nem?

2014. máj. 5. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert a borotválástól csak még szőrösebb lesz nekik és szúrni is fog nagyon hamar, a gyanta fájdalmas, a lézeres végleges szőrtelenítés pedig nem drága.
2014. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem ez eddig csak nekem tűnt föl.
2014. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*mármint nem olcsó.
2014. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

"Mert a borotválástól csak még szőrösebb lesz nekik és szúrni is fog nagyon hamar, a gyanta fájdalmas, a lézeres végleges szőrtelenítés pedig nem drága.

"


Tévhit, hogy a borotválás erősíti a szőrnövekedést.

2014. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szőkítem a szőrt a karomon, így alig látszik.
2014. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen látom igénytelenségnek a szőrös kart...

De soknak van kevés és fekete foga, stb.

Azért, amiért a pasik egy része is.Csak mert nem figyelnek oda az igényességre.

2014. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem aranyos, ha egy lánynak szőrös a keze.
2014. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lány ismerek, akinek 2 centis sötét szőr nő a karján. Látom szegényen, hogy őt is zavarja, le is szokta borotválni, de pillanatok alatt visszanő. Őszintén, szerintem jobb szabadon hagyni, a szúros tüskék csúnyábbak. :/
2014. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én gyantázom pedig nekem nem volt sötét csak régen leborotváltam barátnőmmel na utána lett barna színe és így nagyobbra is nőtt mint amilyen volt.
2014. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is szeretem ha egy lanynak szoros a karja. Ellenben ha latom h gyantazza vagy borotvalja, az nagyon kiabrandito.
2014. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!