Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem még vagy csk fel jöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még vagy csk fel jöt néhány érzés nem tudom eldönteni szereintetek melyik?

Figyelt kérdés

Volt egy srác facen beszélgetünk pár napig aztán pár nappal késöbb észleltem h már nics az iserőseim között...Ennek már 4 hónapja h nem beszéltünk eleinte rossz volt mivel belé estem... Aztán ma nézegetem az üzieimet és meg akkadta szemem a nevén és végig olvastam az egész beszélgetésünket és most nagyon rosszul érzem magam olyan mintha hiányozna fögalmam sincs mi lenne a jó ötlet fel venni vele a kapcsolatott vagy elfeledni ?



Én 14/L

Ő 23-24/F


2014. máj. 9. 19:58
 1/2 PearlDiver ***** válasza:

Elfeledni. Szerintem nem véletlenül tűnt el az ismerőseid közül.

És nem kiábrándítani akarlak, de egy 24 éves srác általában nem vesz komolyan egy 14 éves lányt.

2014. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii a választ
2014. máj. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!