Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem melyik "kategóriába"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem melyik "kategóriába" lehetne sorolni?

Figyelt kérdés

Olvasom mindig, hogy vannak jófiúk, rosszfiúk, stb.. rockerek, discosok, és hasonlók. Gondoltam, megpróbálom magam "besorolni", de nem lehet. Szerintetek én hová illek? Ilyen vagyok belsőre (külső átlagos, nem számít most):


Próbálok mindenkivel kedves és korrekt lenni, akivel látom, hogy nem megy, hagyom. Szeretek beszólni másoknak, de úgy, hogy vegyék a lapot. Relative sok barátom van, vagyis sokan ismernek. Hétvégenként sokat hülyülök a haverokkal. Csajozni nem szoktam, kicsit félénk vagyok. Suliban, az osztályomon belül amolyan menő fejnek tartanak, de ez kissé idegesít. Gondolom azért, mert én mertem csak beszólni a tanároknak, de ismerem őket, tudom, hogy lehet nekik, és vették is a lapot. Négyes tanuló vagyok egyébként. Alapvetően heavy-metalt hallgatok, de nagyon szeretem még a trance zenét, és a technot, gyakran járok discoba, viszont gyakran megyek kicsit metal-klubokba is. A csajok általában nem tapadnak rám, de volt már, hogy szerettek volna velem összejönni, csak nem volt az érzés kölcsönös, de nem viselkedtem velük bunkón, szépen elmagyaráztam, hogy miért. Zongorázom, kb 6 éve, és zenekarban játszom. :) És szeretek számítógépekkel foglalkozni, de nagyon (hardware érdekel, software terén csak a linux). :D


Na, szerintetek én hová illenék?

(A trollkodók kíméljenek!) 15/F


2009. dec. 27. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
húúú... nem tudom hogy van e ilyen kategória ahova te illenél... valami keverék lehetsz, de még töröm a fejem.
2009. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség az embereket beskatulyázni, főleg 15 éves fiúként :) Megvan a humorod, lazaságod elég szociális vagy(sok barát). Minden adottságod megvan, pl h legnagyobb csajozógép legyél, ajánlom lassan kezdj el minél több lánnyal ismerkedni, és a félelmek is csillapodnak.:)
2009. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért kell mindenkit beskatulyázni.. elég prosztó emberi találmány.. Am én pl a normális emberek közé sorolnálak, az megfelel? :DD
2009. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Taknyos kölyök vagy.

Megfelel?

2009. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mért akarsz egyáltalán tartozni valami kategóriába? én kimondottan arra törekszem mindig,hogy egyedi legyek és nesorolhassanak be. de van egy bandám szóval besorolhatnak a zenészek közé :D
2009. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

NE akarj egy kategóriába tartozni.Ezt hívják úgy,hogy divatmajmok.Tudod,az épp "aktuális" zenét hallgatják,az épp "menő" szórakozóhelyekre járnak,az épp "menő" szlengeket használják és az épp "Menő,divatos" cuccokat hordják.

Legyél egyedi.Legyél olyan,amilyennek Te születtél.Az sokkal jobb;)

Többségében ez tetszik a lányoknak,nem a divatmajmok;)

Szóval ne akarj egy kategória tagja lenni.

14/L

2009. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tehát akkor maradok ilyen, ugyanis ilyen vagyok évek óta (de ez szúrja egyeseknek a szemét :S)


Akkor hát nem is baj, hogy nem vagyok besorolható sehová :)

2009. dec. 27. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt tudom mondani :


Feketébe öltözöl meghallgatsz egy számot amiben dob van meg gitár és onnantol kezdve te roccker vagy és lenézel minden változatos elektronikus zenét....Ez egy általános rocker kategoria.. ugyhivják bunkosági bizonyitván..

A fenti ekböl nem minden illik rád :)

Azt tanácsolomo légy nyitott a környezeteddel.. és ennyi

2009. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aranyos, normális kategóriába, ha mindenképp kategorizálni szeretnéd magad. Egy rocker, énekes, gitártanár, kocka, őrült, komoly, okos, buta, csúnya, szép, kedves, bunkó lány:D Csak hogy néhányat említsek azoktól akik engem akartak beskatulyázni:D
2009. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!