Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Már nem merek senkibe megbízni.

Figyelt kérdés

Akit szeretek,elfordul tőlem mondván hogy túlságosan szeretem,és küzdök értük, beleuntak a törődésembe. Engem meg bánt,hogy csak törődni akarok velük,mellettük lenni,mégis eldobnak..

Mivel eddig mindenkinél ezt tapasztaltam,azt az egy ember akinek most fontos vagyok,elvágom magamtól.Tucatszor kértem hogy hagyjon békén, nem szeretnék beszélni vele. De ő nem mondd le rólam. Félek hogy vele is az lesz,mint az "elődeivel".. Ahogy kezdem jobban megszeretni,azzal párhuzamba egyre jobban félek,hogy őt is elveszítem.

Voltatok már így? És ha igen,mit tettetek?

20/L


2014. máj. 9. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szuz vagyok es le se szar senki.....En nem is tudom,miert irtam ide????? :O
2014. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
első: te kajak ekkora gyökér vagy? Csak úgy kérdezem. Nem csodálkozom hogy még szűz vagy
2014. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
100%

Valószínűleg már megfojtod őket a túlzott gondoskodásoddal és szereteteddel , egy idő után ez is tud sok lenni. még annak is aki jelenlegi helyzetében erre vágyik a legjobban.


A túlzott ragaszkodásod, az kétségbeesésbe torkollik amit már nem úgy éreznek mint szeretetet. Viszont te így azt érzed, hogy szükségük van rád még jobban , de ezt félreértelmezheted mert ebből van szükség kevesebbre.


Teret és időt is kell hagynod a másiknak, egy idő után.

A jelenlegi srác biztos kíváncsi rád és szeretne megismerni mert érdekes vagy számára ezért kitartó is. De ha beleesnél ugyanebbe a hibába, akkro nem biztos h az után is ilyen kitartó lenne.


Az tudna változtatni csak a helyzeteden ha ezt közölnéd majd a legközelebbi pároddal. Hogy tisztában legyen azzal, hogy milyen a természeted. És ha fontos leszel neki akkro megpróbál majd ebben segíteni.

2014. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
a szeretet szép és jó, de úgy szeress másokat h nekik legyen jó, ne neked.
2014. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3-as válaszolónak tuti köze van valami pszichológus valamihez, mert teljesen eltérnek a szavai és a fogalmazásai másokétól.

Talált? :)

2014. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
keress olyat akinek pont szeretet kéne töménytelen mennyiségben. pl én elfogadnám :d
2014. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!