Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve van barátom, tényleg szerelmes vagyok belé, nagyon szeretem. Lassan az összeköltözést tervezzük, az egyetemet úgy szervezni, hogy minél több időt lehessünk együtt. Mégis nekem is, mint mindenki másnak van egy első szerelme. Én vele kb 3 évvel ezelőtt ismerkedtem meg, sokáig randiztunk, de még egy csók sem csattant el. Az elmúlt 2-3 hétben majdnem minden nap vele álmodok, mindig ugyaz azt. Teljesen összezavar. Mit tegyek?
2014. máj. 7. 17:59
 1/3 anonim válasza:

"Lassan az összeköltözést tervezzük"

"de még egy csók sem csattant el"

2014. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőj fel ember és ne a múlton rágódj, hanem a jelenedbl hozd ki a legtökéletesebbet! A párodat szereted, csak a véletlen műve, hogy a rágivel álmodsz épp. Lehet, hogy láttad valahol véletlen, vagy valami kapcsán eszedbe jutott és az agyad így reagál. Semmi jelentősége.
2014. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1: szövegértelmezés egyes. a régire érti a kérdező, h nem csattant el csóks se.
2014. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!