Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nem bíznak bennem és a döntéseimben a szüleim? (barátommal kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Barátom és köztem 5 év van.

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, viszont lefeküdni még nem fogunk, ettől függetlenül komolyan gondoljuk mindketten.

A szüleim azt mondják, hogy mivel "egy" suliba járunk (2 iskola össze van építve) és minden nap találkozunk hosszabb-rövidebb ideig, meg fogjuk unni egymást. Ezen általában nagyot mosolygok, mindegy is.

Egy csomószor elmondják, hogy fiatal vagyok egy ilyen kapcsolathoz, és hogy ő X éves, és mást akar tőlem mint gondolom. Tudom, hogy arra gondolnak, hogy azért van velem, hogy megb sszon. Egyébként oké, hogy gondol rá, de nem erőlteti, amíg nem akarom. Most addig ment el a dolog, hogy a szüleim kitalálták, hogy nem jöhet át amikor nincs itthon senki (nem ismerik, de meg akarnak védeni tőle. Erre semmi szükség nincs.)

Amúgy nagyon konzervatívak, már legalább 3 hónapja elmondom nekik egy héten legalább 2x, hogy nem fekszünk le, de nem tudnak megbízni benne. Az én döntésemben nem bíznak. Ilyenkor mit lehet tenni?



2014. máj. 9. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont a korodat nem említed, pedig enélkül kb. lehetetlen megmondani, hogy ez túlzás-e a szüleid részéről vagy sem.
2014. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
ha négy hónapja együtt vagytok, ismerhetnék már :)
2014. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:

ÉS hogy van azaz 5 év?

13-19?

2014. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kort direkt nem említek. annyit elég, hogy mindketten 20 alatt vagyunk.

Szüleim kb 2 hónapja ismerik, de egyszerűen nem hajlandóak félretenni az előítéleteiket.

2014. máj. 9. 22:36
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó, az pont 6 év :DDD
2014. máj. 9. 22:37
 6/7 ASOT ***** válasza:

jó igen.:)

De akkor is kéne a kor babám! hogy egyértelműbb legyen.

úgysem ismer itt titeket senki

2014. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt akárhogy is nézzük, "legjobb" esetben is te vagy 14, ő 19. Hiába nem sok az az 5 év, ilyen felállásban elég soknak tűnik. A szüleid csak meg akarnak védeni a csalódásoktól, nem akarnak rosszat neked. Kicsit gondold végig a dolgot az ő szemszögükből is.


Én kívülállóként nem igazán értem, hogy egy majdnem felnőtt ember mit keres egy ilyen fiatal lány mellett. Mert lehet akármilyen komoly a felfogásod, attól még gyerek vagy. Főleg, hogy max 14 vagy, a leírás alapján. (5 év körkülönbség, mindketten 20 év alatt)

2014. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!