Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan egyetértenek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan egyetértenek ezzel a felfogással?

Figyelt kérdés

Az egyik itteni válaszolótól idézek:


"Itt a lényeg az, hogy nektek klassz, mert jön a sok próbálkozó srác és ti kényelmesen megalázzátok és elutasítjátok a srácokat, míg mi fiúk csak csökkenő önbecsüléssel élünk, addig ti nektek az ilyen elutasításokkal nő az egótok és ezért van manapság olyan sok beképzelt, egoista, nagyképű lány, míg rengeteg rendes srác magányos és önbizalomhiányos. "


Nekem több ponton is aggályaim vannak a valóságtartalmát illetően.


2014. máj. 9. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez sok esetben mindkét nemre jellemző, nem mindig a lányok a bunkó parasztok
2014. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
83%
Aki ezt írta az egy lúzer. És az is marad. Az önbecsülésük a béka valaga alatt lapul és a saját balfékségükért okolnak másokat. Ha a csaj elutasít akkor valamit nem csináltál jól. Ennyi. Ennek semmi köze a kinézethez vagy, hogy milyen "rendes" valaki. Ha tré a marketinged, senki nem lesz vevő rád. Casanova nem volt szép ember. De olyan fellépése volt, amivel minden nőt megkaphatott.
2014. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Szerintem az olyan lanyok inkabb az a tipikus plazapicak ...de alapbol nagy az egojuk....De ugynugy van fiu valtozatba is.

En is utasitottam mar visza fiut, de azert mert nem tudtsm szerelmes lenni bele , meg am sem akartam kapcsolatot..es csak oszinte vtam, de nem bunko..es az egom pedig egyaltalan nem lett nagyobb.

2014. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
31%
a napi "miért nem" kérdésmennyiség miatt meg sem lepődöm már ezen...
2014. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Főleg ha sok lány nem is mer egyenesen nemet mondani, meg ne bántsa a férfiegót, mert vannak, akik támadással reagálnak a legkorrektebb visszautasításra is.
2014. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Mindkét nem képviselői között akadnak ilyenek szép számmal.Ugyanakkor ne felejtsük el,hogy van,akinek szimplán nem vagy az esete,ezért őszinte hozzád.Ami meg nem megy,azt ne erőltessük.Jóval gerincesebb dolog ez,mint valakinek esélyt adni,majd jól átverni.Ezenkívül saját magadban is rendet kéne tenni ilyenkor,hiszen biztosan megvan a maga oka az elutasításnak,ahogy előttem írták.
2014. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!