Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a srácot? Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a srácot? Szerintetek? 15L

Figyelt kérdés

Vagy a suliban egy srác, akivel egy ismerkedős buliban sokat beszéltünk. Megvártam míg bejelöl facen, majd rámírt, és beszéltünk. Viszont suliban ha összefutunk még csak nem is köszön, ez teljesen kikopott. Ritkán ha beszélünk, érdeklődik felőlem. Ha folyosón összefutunk, gyakorlatilag rám sem néz. De amikor úgy haladunk el egymás mellett, hogy csak mi vagyunk, egyikünkkel sincs senki, akkor meg mindig köszön. Az agyamra megy teljesen, mert vagy nézzen teljesen levegőnek, vagy köszönjön mindig, de ez így eléggé kiborító.

mit gondoltok, mit tegyek?



2014. máj. 10. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Félénk.
2014. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzetét. Nekem is nehéz nyilvánosan még köszönni is. Ez a mi hibánk. Esetleg ha elmennétek egy olyan helyre, ahol egyikőtök sem jártas s ott közelednétek egymás felé, akkor egy idő után ismert környezetben is lazulna. Sok sikert!


f/15

2014. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előzőknek igazuk van. Félénk. Köszönj rá Te. :)
2014. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ráköszönnék én, de az a baj hogy én is nagyon félénk vagyok, és nem tudom mit reagálna. Meg hát ott vannak a többiek is.:/ kezdetnek a mosoly is elég lesz ugye?

köszönöm szépen a válaszokat, jöhetnek még :)

2014. máj. 10. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már érdeklődően, kedvesen beszélgetett veled a fiú, bármi jelét észrevetted, hogy tetszel neki, akkor egy őszinte, belső mosollyal tiéd az ügy. Elájul...


2-es f/15

2014. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2es, tapasztalatból mondod? :D
2014. máj. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!