Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiphopfun kérdése:

Hogyan tudassam vele?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szeretem az egyik fiú osztálytársamat. Tudja ,mert kb. egy éve barátnőim elmondták neki. Azt mondták a barátnőim ,hogy akkor ilyen "hova sz*rjak " arccal fogadta. Most neki egy másik lány tetszik az osztályból.( mert az összes fiú szinte abba a r*bancba "szerelmes" ) Szerintem mostmár ilyen közepes kategóriának gondol. Vagyis szerintem csak simán szimpi vagyok neki de semmi más. Valahogy a tudtára akarom adni ,hogy érezze ,hogy még mindig érdekel/érdekelni is fog. Csak egy baj van: olyannyira félénk vagyok ,hogyha rám néz pl. abban a pillanatban elkapom a fejem, még egy mosolyt sem bírok neki "produkálni". Barátnőim felajánlották ,hogy mivel eltelt egy év, lehet más a véleménye és mégegyszer elmondják neki. Attól is félek ,hogy tolakodónak néz.

2014. máj. 10. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd: TE akarsz tőle valamit és nem fordítva. Ennélfogva úgy helyénvaló, hogy Te közelíts hozzá. Keresd a társaságát, beszélgess vele, kerülj hozzá közel. És mindezt hamar, mert mindjárt vége a sulinak. Kapd össze magad, ha akarsz valamit!
2014. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne mondják el neki megint! Ha akarsz tőle valamit, akkor legyetek jóban, nyitni kell felé mindenképp. Ha egyáltalán nem is beszéltek, akkor semmi esély a dologra, pláne hogy épp egy másik lányért van oda. Ha a külsőddel nem nyerheted meg, akkor mutasd meg neki, milyen is vagy!
2014. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!