Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök egy férfiért aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök egy férfiért aki alattam lakik, de csak egy hónapban kétszer látom, hogy tudássam így vele hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Már teljesen elvagyok keseredve, mindig őt várom, halálosan belészerettem úgy érzem. Ha itthon van és összetalálkozunk akkor általában ő kezdeményezi a beszélgetést velem, úgy érzem én sem vagyok közömbös neki, mindig mosolyog rám és én is vibráltatom a jeleket felé, de ilyen rövid idő alatt lehetetlen a tudtára adnom a távolság miatt ugyanis Londonban dolgozik és csak havonta 2x van itthon és akkor is ügyeket intéz nem nagyon van ideje, mindig siet de azért egy két másodpercre mindig megáll ha meglát. Ahol összetalálkozhatok vele az a lépcsőház, ház előtt, meg hát az ő zárt folyosós lakása előtt megyek fel az emeletre. Hogy kerülhetnék a közelébe? Esetleg valami ötlet, mégiscsak a szomszédom, olvastam itt a gyk, hogy valaki át dobta a saját levelét a kiszemeltje postaládájába. ;) Nagyon kéne a segítség mert belehalok ebbe az érzésbe, folyton várom őt. Ő 35f én 25l. Köszönöm előre is!

#szomszéd #tetszik #ritkán látom
2014. máj. 6. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hogy szerethetsz valakit, akit nem ismersz?
2014. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Először prőbáld megtudni, ő érez e valamit irntad! Azokból, amiket leírtál, merészség lenne messzemenő következtetéseket levonni. Ha neki sem vagy közömbös, és nics párja, akkor bármilyen csel megengedett:-)
2014. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
keresd meg facén..hé comcéd mizu?A többi adja magát...
2014. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem valami indokkal állíts be hozzá vagy hívd fel magadhoz, hogy segítsen valamiben...mivel alig ismered szerintem csak testileg kívánod...kicsit necces de próbáld meg egyszerűen letámadni ha a lakásodon van. mássz rá és...a többi már női ösztön ;)
2014. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4 Hát igen igen, csakhát ott a baj, hogy milyen indokkal, vagy miben kérjem a segítségét?? Már annyi minden járt a fejembe, de nem merem kivitelezni, mert nem szeretnék annyira rámenős lenni szeretném ha ő lépne felém, de ő nem mer kezdeményezni azt látom rajta vagy nem akar?? Ki tudja, majd kiderül. :) Pedig mennyivel könnyebb lenne elé állni és megmondani neki hogy mi a helyzet csak félek a reakciójától. ;) Pff...
2014. aug. 6. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted Londonban magányosan tengeti az életét..igaza van az elsőnek, egy belehabarodást, szexuális ingert ne keverj már szerelemmel. Amúgy is, egy független 35-ös pontosan veszi a jeleket, ha akar valamit, lép.
2014. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bedobsz a postaládájába egy levelet.

" Kedves Laci! Krisztina vagyok aki feletted lakik. Már néhányszor összefutottunk. Szimpatikus vagy nekem, szívesen megismerkednék veled. Amennyiben van kedved és időd megihatnánk talán egy kávét a közelben.

Üdvözöl

Krisz

Tel: ...

e-mail: ...

skype: ..."

2014. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Áztasd le, aztán várjad bugyiban, melltartóban, amikor feljön közölni, hogy leázott...
2014. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!