Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok élvezik, ha elrontják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok élvezik, ha elrontják egy átlagos/csúnya fiú kedvét, még jobban a porba tiporhatják önbizalmát, önbecsülését?

Figyelt kérdés

A magyar lányok,nők annyira eszméletlen bunkók a nem túl vonzó fiúkkal szemben...a fiatalabban nyíltan kinevetnek,cikiznek,kínos helyzetekbe hoznak mások előtt,míg az idősebbek inkább a levegőnek nézéssel támadnak.Úgy érzem,hogy ez teljesen szándékos a részükről,mindig keresik a lehetőséget,mint ha valamiféle örömöt,élvezetet nyújtani nekik és emelné a saját egójukat,menőbbnek képzelnék magukat ezektől.

Ennyire szúrják a szemeteket az ilyen fiúk,akik nem születtek jóképűnek és nem gyúrnak?Élvezitek a helyzetet,hogy nektek tegyük fel barátotok van,aki jobban néz ki az adott fiúnál és azt bátran lealázhatjátok?Vagy csak valami ösztönös cselekvés?


2014. máj. 10. 19:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Ismerős, az ilyen lányok miatt, 0 az önbizalmam. De ne általánosíts, még vannak normális lányok, csak meg kell őket találni. :)
2014. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Azok az emberek ilyenek akik nagyon külsőre mennek és nem számít a belső csak annyira, hogy eltudják viselni az illetőt.
2014. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%

" az idősebbek inkább a levegőnek nézéssel támadnak."


Itt estem szét a röhögéstől. :'D

Levegőnek nézéssel hogy lehet TÁMADNI?

Nekem pl. van barátom, így nem nézegetek másokat, és ha ezt valaki támadásnak veszi, az az ő baja.

Ha meg visszautasítok valakit, és emiatt rinyál, az sem érdekel.

2014. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
100%
18/L vagyok, még a számomra legkevésbé vonzó fiúismerősömet sem nevettem ki soha és még eszembe sem jutott. Egyedül azokat a fiúkat cikizem, akik bár tökmindegy hogy néznek ki, kőbunkók (tehát a legjobb pasinak porba tiprom az egóját, ha felidegesítenek) Számomra egyáltalán nem élvezetes nem vonzó fiúkat megalázni, a nagyképűeket annál inkább:D
2014. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
# 4 megismerkednék veled :) jó lenne egy ilyen lány barát/haver :D
2014. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Biztos sokan játszadoznak ezzel.

Én pl gonosz vagyok, és azt élvezem, mikor valaki szeret, de én őt nem, és 'szenved'.

sok embernek megvan a maga 'játéka'. Nem érdemes velük foglalkozni, majd találsz olyat, aki más lesz mint a többiek:)

2014. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Ahhh... És szerinted milyen érzés, amikor egy srác rám néz és megbökdösi a mellette állót (aki a bátyám volt, bár ő ezt nem tudta -.- )hogy "Nézd már milyen ronda!". :D

Ne általánosíts, tényleg vannak eszméletlen bunkók is, de lehet találni egy-két normálisat.

2014. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Hajaj... És mellé a sátáni kacaj..
2014. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán nem zavar, hogy mennyire ratyi a kinézete, ha nem akar rám mászni. Ha pedig igen, akkor csak érthetően és távolságtartóan leépítem. Akkor jön a bunkóság, ami inkább agresszivitás, ha nem ért a szép szóból. És rengeteg ilyen van, hidd el, nem csak a rondák, hanem még a helyesek között is. Nekik aztán tud ám fájni, ha nem bukok egyből a farkukra.
2014. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Élvezik bizony,az én önbizalmam is emiatt lett 0,és sosem gondolnak bele a dolgokba.Hiába mondjátok,hogy normális lányok így úgy,biztosan vannak valamerre,de annyira ritka. és szinte lehetetlen megtalálni őket...

Én már lassan beletörődöm,hogy egyedül maradok...

22/F

2014. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!