Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaj aki nem megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj aki nem megy rázni ma este a hátsóját valami dizsibe?

Figyelt kérdés
Akkor az irjon ha ráér mert én egész éjszaka unatkozni fogok :P
2014. máj. 10. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
anyukád ma nem megy rázni. :D
2014. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze még a lány is írjon neked! Logikus! Lesz is olyan hülye aki ír is! :)
2014. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a tiéd megy a gubacsira ;)
2014. máj. 10. 19:51
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
58%

Nyilván amelyik csaj nem megy ma bulizni, az egy ilyen kocka loserra vár, aki egész este a gyk előtt ül.


Ja és még a csaj is szedjen fel! :D

2014. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koax.. Sírok tőled, Én lennék kocka looser ? :D Én tobb mint 1 eve rá se néztem erre az oldalra kishaver.. Talan neked lehet h fáj lelkileg h te valoban egész nap gykt olvasol és ha olyan a lányok kérdése akkor azonnal írsz nékik valamit h te kis visszahúzódó jo gyerek vagy, de ébresztő ne masnak ugass be a sajat lelki nyomorod sajnaltatasa és rendbe tétele miatt mert még 10 év múlva is ott fogsz ülni és varodbh valaki nyalogassa abkicsi szived, mást úgyse fognak. De amilyen stílusban irtal inkabb nem bántalak mert szerintem még kicsi vagy olyan 1-15 lehetsz öcskös Úgyhogy vaganykodj csak a neten ;)
2014. máj. 10. 20:10
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Óh a fenébe a vesémbe látsz. Most már bevallhatom, hogy 13 vagyok és ebből 15-öt a gyk-n töltöttem eddig. Igazából csak irigységből írtam, mert megláttam ezt a rettentően frappáns kérdést és most verem a fejem a falba, hogy én miért nem lehetek ennyire kreatív és a nők bálványa, hogy ilyen az eszembe juthasson. Taníts mester! :)
2014. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!