Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam tegnap este egy bulin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam tegnap este egy bulin es egy kicsit tobbet ittam mint kellett volna es volt egy fiu akivel egesz este voltunk, az a fiu mar tetszet nekem reggebbrol de van baratnoje de a csaj a tegnap nem volt ott. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egesz este egyutt voltunk es mikor mentem haza hazakisert es bejott hozzam es leekudt az agyra es elaludt annyita faradt volt.h a csaj ne tudja meg h volt nalam en nem nagyon emlekszek h lett volna koztunk vlmi komoly de csak azt vettem eszre mikor felebredtem h ott fekszik mellettem fel mestelenen
2008. szept. 26. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
az érdekes szitu lehetett.. én biztos beszélnék a sráccal.. :)
2008. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle h mi is történt köztetek, de akár kereshetsz is "bizonyítékokat" h történt e vmi. pl óvszert, vagy a pasin szájfény nyomok:D ha használsz ilyet:)
2008. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

u, u, forgassunk erről egy filmet!!! :D


bocsi, szóval ha téllleg ki voltál lőve aznap este, meg a srác is, ketten csak összekaparjátok az agyatok kis szegleteiből, hogy mi is történt úgy kb-ra.

2008. szept. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ezért nem kell annyit inni...
2008. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem mért nem történnek ilyenek?? Ez nagyon jó sztori...de sztem ne aggódj sztem nem történt semmi! Ha ennyire tetszik a srác arra emlékeznél...tuti! Ha te is tetszel neki a bnő nem akadály...de sztem csak az ivás miatt ment fel hozzád,na de te ezt jobban tudod!
2008. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!