Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Valamit rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és sok barátnőm és a gyakori kérdések tanácsára elkezdtem először egy nagyon kicsit közeledni felé. Úgy láttam ez tetszik neki mert egyre többször nézett, mosolygott felém! (Én is kb. ennyit csináltam) Aztán már kerestem a társaságát ahogy ő is az enyémet! De 2 napja hozzám se szól! Sokszor néz rám de elkapja hirtelen a fejét amikor rá nézek, már nem szemezik velem!:'( Miért csinálja ezt? Vagy túl sok volt neki? 14/L
2014. máj. 10. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban tetszel neki, pont azért kerüli a tekintetedet:D Menj oda mégegyszer, van esélyed:) hajrá!
2014. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg???? Jahj de jó, köszi választ!!
2014. máj. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!