Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akit valamil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit valamilyen formában már támadott meg férfi esetleg a saját párja?

Figyelt kérdés

Fizikai bántalmazásra vagy erőszakoskodásra gondolok. Volt szükség rendőri intézkedésre?


27N



2013. dec. 12. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kaposvári autóbusz-pályaudvaron támadtak meg, megütöttek, megtépték a hajam, szerencsére pont odaért a párom, és nagyon elverte a palit, és a felesége is kapott egyet. Azért kaptam, mert nem adtam nekik cigit. (nem is dohányzom) még mi lettünk feljelentve...
2013. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart fojtani a cigán mert nem feküdtem le vele. A rendőrség persze ellenem volt. Azóta elhagytam azt a szemét országot...persze nem egy ilyen volt, de ez volt a legdurvább.
2013. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
engem 11evedsen megeroszakoltak.. eztam rendorseghez fordultunk, dehat hiaba. az arcat sem lattam annak a szemetnek. 16L
2013. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem az amikor a pasim meg akart erőszakolni éslefogta a kezemet is és alig tudtam elmenekülni tőle.:||
2013. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim:

Bocsánatot kérek a tisztességes férfiak nevében tőletek helyettük is, nem mindegyikünk ilyen (nagyon nem), megvetjük az erőszakoskodókat :(((((((

2013. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem eröszakoltak meg, és nem is ütöttek meg, de három eset is volt, hogy túleröszakos volt velem a srác, az egyik esetben pl lefogott, ésa falhoz szorított, nem akart elengedni sokáig, de (gondolom mivel amúgy a suliban voltunk) végül elengedett. Egyszer pedig egyik haverom átjött, meg akarta nézni a mellem, de én nem engedtem, erre kb széttépte rajtam a ruhát... egyszer pedig még kisebb koromban történt velem, hogy egy fölöttem járó srác levágott a földre, rámmászott, ês úgy tett mintha. Arra sokáig nem is mertem emlékezni. Ez is elég rossz volt, úgyhogy meg tudom érteni azokat, akikkel tényleg megteszik. (Érdekességképpen tudom, hogy nem függ össze, de mindhárom srácnak ugyanaz volt a keresztneve.
2013. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem a volt ferjem eröszakolt meg. Bizonyitani sajnos nem tudtam ö meg a mai napig a pofämba röhög es azt mondja, ösemmit nem csinält.
2013. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mikor 10 alatti voltam (8-10 között), akkor együtt kellett aludnom az unokabátyámmal (nem vér szerinti).

Lelki sérült volt, és nem épp a lányok kedvence típus... (ő úgy 4-6 évvel volt idősebb nálam.


Este arra ébredek, hogy befúrta a kezét a pizsamanadrágomba, és egyenesen a lábam között turkált. Mikor fel akartam kelni, ő leszorított az ágyra és pofámba röhögött. Aztán visszanyúlt a másik kezével és matatott tovább...


Senkinek nem mertem otthon elmondani, mert a családunkban elég nagy volt a feszültség. Nem akartam botrányt keverni és féltem, hogy miattam megint szétúszik az egész.


Gondolom az unokabátyám minden haverjának eldicsekedett a tettével, mert mikor meglátott a városban a haverjaival, akkor mind kuncogtak ahogy néztek.

2014. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl egyszerűen gondolkodok, de egy 9mm aztán mehet a ritkítás.

Az ilyen történeteket még olvasni is rossz, meg is visel ha túlságosan belegondolok, ilyen érzékeny szerencsétlen vagyok...

25F

2014. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 srác megakart erőszakolni. Lefogtak, tépték a hajam és így tovább

17L

2014. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!