Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom hogy szakálla van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy szakálla van a eur. Dalfeszt. -es énekesnek, most ezmiez?

Figyelt kérdés
atyaisten!!
2014. máj. 10. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, transzi, azért.
2014. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jól látod, mert az egy férfi. :D
2014. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen jól.Transzi a csávesz.

Tudod a nézettség fontos, de azért más színvonalat vártam volna...

2014. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi !!!!!

akkor megnyugodtam:DDDDDD

2014. máj. 10. 21:56
 5/16 anonim ***** válasza:

biztos jó helyet fog elérni mert más és nyilván hangsúlyoznunk kell, hogy elfogadjuk azokat akik mások mint mi (egy szakállas "nő" meg tényleg teljesen elfogadható, nincs benne semmi különleges, nem akad meg senkinek sem a szeme rajta)

nem mintha ez az egész arról szólna, hogy kinek jobb az előadása...

2014. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3!

mondasz valamit

és vajon tíz év múlva mi lesz????

nem is merek belegondolni

2014. máj. 10. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pár év és egy shemale fog helikopterezni a farkával a színpadon...kell a nézettség.
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindene megvan,ami a sikerhez kell...
2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Szakállas nő"-ként híresült el. Transzvesztita, de nem borotválkozik. Utána olvastam, Ausztriában nem volt országos válogató, egyoldalúan döntöttek, hogy a "szakállas nő" fog menni Eurovízióra. A többi énekes fel van háborodva.

Egyébként különösebben nem érdekel ez az egész, úgyse az nyer, aki a legjobb énekes... Nem is tudtam jó darabig, hogy ki jutott ki tőlünk és milyen számmal indul... bár gondolom a felhozatal Hazánkban valamelyik tehetségkutatós celebnél kimerül...

2014. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha nem érne el jó helyezést, akkor majd különdíjat kap, mert annyira elfogadóak vagyunk...


Nagyon szánalmas ez az egész. Magyarország meg egy amerikai négert küld ki... Ennél már tényleg nincs mélyebb...

2014. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!