Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Valakinek van ilyen tapasztalata?

kor is írjatok légyszi,és hogy nálatok ez hogy ment.



2014. máj. 11. 13:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Úgy érted hosszú barátságból kapcsolat?
2014. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen
2014. máj. 11. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
1 év barátság...1 év szerelem(párkapcsolat). most egyedül vagyok...
2014. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Eddig két legjobb barátom volt,egyik se akart tőlem komolyat,egy két "extra" becsúszott. De komoly sose lett. Én nem dobnám el a barátságot,ha nem biztos hogy a másik többet akar.
2014. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nekem pont most volt ilyen 3ev barátság a ment a kukaba l.de lehet hogy neked nem igy lenne sose lehet tudni

18/L

2014. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk barátok, 3 éve vagyok belé szerelmes és elmondta hogy szeretne velem kapcsolatot, csak a jelenlegi barátnője miatt nem lehet, mert nem mer szakítani stb.... 17/L
2014. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 éve barátok vagyunk, 2 éve szeretem, ő meg nem. Szóval igazából nem járunk, meg semmi. 13/L
2014. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát én 10 éve ismerek egy fiút

1-5. tetszett, aztán megtudta 8.ba, hogy tetszett (ő úgy tudta, hogy még akkor is tetszik nekem,

8-9.be nagyon jó barátok voltunk

most vagyunk 10.esek és kezdem úgy érezni, hogy most meg én tetszek neki

de hát én se tudok nagyon mit kezdeni, ha már nekem nem tetszik

16/L

2014. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen biztosan van ilyen, és nem minden esetben sül el rosszul a dolog. Nekem a baráti körömben alakultak így a dolgok és jól meg vannak. De viszont annyit javasolni tudok, hogy ha többet akarsz mint barátság a másik féltől akkor ne habozz sokáig...

22/L

2014. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
14 évesen ismertem meg a mostani párom 3 évig legjobb barátok voltunk 17 éves voltam miikor összejöttünk azóta együtt vagyunk, és elég jól. Barátnőm 6 év barátság után jött össze a sráccal és most ott tartanak hogy köszönnek egymásnak az utcán. Kinek így, kinek úgy
2014. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!